Galeria moich psów

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Galeria moich psów

Postprzez Cavalier 22 paź 2007, o 21:33

Ponieważ adminstrator zablokował mi funkcję wysyłania prywatnych wiadomości, muszę napisać do niego tu.
No, więc tak: mogłabym założyć galerię swoich psów? Pytam, bo już kilka razy została ona zamknięta i "wyrzucona do śmietnika", a nie chcę marnować czasu na wgrywanie zdjęć, ktore i tak po pewnym czasie zostaną skasowane.
Avatar użytkownika
Cavalier
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 09:54
Lokalizacja: Halinów

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 23 paź 2007, o 10:27

Nie mozesz wysyłać PW, ponieważ otrzymałem informację, że natrętnie nagabujesz użytkowników zaproszeniami na swoje strony.

Możesz utworzyć galerie swoich psów. Jeśli dobrze pamiętam poprzednie były usuwane ponieważ galerie były fikcyjne i zawierały zdjęcia kradzione z inych stron.

Chciałbym, żebyś dobrze zrozumiała: to nie jest blog nastolatki, tylko forum o psach. Nie oszukujemy, nie "sprzedajemy awatarków", nie udajemy, ze adoptowaliśmy psa, nie igramy z uczuciami udając, że nasz pies odszedł.

Osobiście nie mam czasu na wychowywanie cudzych dzieci i jeśli mnie do tego znowu zmusisz, to po prostu skasuję konto bez żadnego tłumaczenia.

Bardzo proszę o nieodpowiadanie na treść tej wypowiedzi, a zwłaszcza tłumaczenie, że to nieprawda. W rzeciwnym wypadku - patrz wyżej.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Cavalier 24 paź 2007, o 16:09

Bardzo dziękuję, założę glerię swoich psów.
Nie występuje takie zjawisko, jak "pies rasowy bez rodowodu". Przykro mi. RR.
Avatar użytkownika
Cavalier
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 09:54
Lokalizacja: Halinów


Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints