na temat regulaminu... [wydzielony]

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Spanielu$Koczka 13 mar 2008, o 21:28

Ewka napisał(a):Żaden respekt, to jest podobnie jak ze szkołą, nie przeczytasz regulaminu (notatka w książce), to nie będziesz wiedzieć, więc jak cię na tym złapią (wywołanie do odpowiedzi), to dostajesz ostrzeżenie (minus do dziennika), albo bana, jeżeli się nie poprawisz oczywiście (1 do dziennika). Łapiesz teraz?
Zasad zasadami, nudne czy nie nudne - koniecznością jest się z nimi zapoznać, bo w przyszłości może się to, że tak powiem, "spontanicznie wydać". W najmniej odpowiednim momencie po prostu popełnisz gafę, nie wiedząc o tym nawet. A przecież regulamin wcale nie jest długi, jak masz trochę czasu i się nudzisz to przeczytaj. Warto, bo bez regulaminu to nie wyżyjesz długo. Może to dziwne, ale tak niestety jest. A przestrzegać to ci mówię - aniołkiem nie jestem i bywam upominana. Ale powtarzam - to nie zmienia faktu, że nie czytałam regulaminu i miarodajnie się do niego stosuję.

Może koniec offtopa.



No dobra to zaczynam się zabierać za czytanie regulaminu... Namówiłaś mnie.
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewka 14 mar 2008, o 12:23

No! Brawo! Teraz jeszcze się do tego stosuj i będzie ok ;)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Poprzednia strona

Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints