Prośba do Adminów :)

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Prośba do Adminów :)

Postprzez Basia_sz 10 cze 2006, o 18:47

Kiedyś już o tym wspominałam, więc teraz się pięknie uśmiecham do obydwóch Adminów na tym forum :lol:
Mam nadzieję, że nie wywołam lawiny próśb o zmianę nicków, ale bardzo bym się cieszyła, gdyby można było coś zrobić z tym moim "_sz" :oops:
Ja bym się od razu zarejestrowała normalnie jako "basia", tylko system mnie nie chciał, bo twierdził, że "basia" już jest :? Ja jej jeszcze nie widziałam od początku mojego tu pobytu, więc nie wiem, czy jest, czy nie ma :?
Czy moja prośba jest wielkim problemem technicznym :?: Bo jeżeli nie, to..... :D :D :D
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 10 cze 2006, o 19:08

Ale czemu chcesz zmieniać? To _sz jest bardzo fajne ;)
Gość
 

Postprzez ValdeQ 11 cze 2006, o 11:39

Basiu, ale kłopot w tym, że pseudonim "basia" jest rzeczywiście zajęty.

Co prawda tamta "basia" odezwała sę tylko 2 razy, ale jeśli pewnego dnia powróci, będzie się chciała zalogować. Gdybyśmy zmienii Twój pseudonim na "basia", a jej na inny, to będzie próbowac wpisac Twoje hasło, nie wiedząc o zmianie. Skorzysta z funkcji "zapomniałem hasła", będziesz dostawać maile, hasło zostanie zmienione. Jest to spora trudność. Łatwiej już sobie wybrać jakiś inny pseudonim.

Jedyny sposób na pozyskanie pseudonimu "basia" jest taki: wyślij email do tamtej użytkowniczki przy uzyciu guzika "Email"na forum, w wiadomości poproś o odstąpienie pseudonimu, wówczas mozna tamtą "basię" przemianować np. na "basiax", a Ciebie wtedy na "Basia".
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Atena 11 cze 2006, o 11:41

a może zmień sobie na Basiorek, albo Basi@ lub B@si@ :D
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Basia_sz 11 cze 2006, o 13:02

Ojej, no to faktycznie trochę kłopotów by było. Nio to trudno, niech już zostanie tak, jak jest, chociaż muszę powiedzieć, że Basiorek mi się podoba 8) :lol: . Ale skoro od początku wszyscy mnie znają jako "basia_sz", to - skoro z usunięciem "_sz" byłoby tyle zamieszania - na inny nie będę zmieniać.
Przepraszam za zawracanie głowy :oops: , temat chyba można zamknąć :) .
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez cogar 12 cze 2006, o 21:19

Daj spokój, to takie pospolite :mrgreen: mieć nick basia (bez obrazy dla kogokolwiek oczywiście). Basia_sz jest wyjątkowe. Do Ateny i tak wszyscy znajomi piszą Ola, więc nie ma się czym przejmować.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Basia_sz 13 cze 2006, o 05:47

:rotfl: No i okazało się, że trzeba tylko spojrzeć na sprawę z odpowiedniego punktu widzenia :rotfl:
Przekonałeś mnie :lol: , teraz to już naprawdę można zamknąć :lol: .
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez ValdeQ 13 cze 2006, o 10:54

Temat już jest naprawdę zamkniety od niedzieli :rotfl:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

paw prints