Zmiana Nazwy Tematu w Galerii

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Zmiana Nazwy Tematu w Galerii

Postprzez Paulinka... 25 sty 2009, o 09:46

Czy mógłby ktoś oświecić blondynkę jak to się robi?
Zauważyłam , że moderatorzy piszą " proszę o zmianę tematu..." , a ja jestem kompletnie ciemna , chociaż mój temat jest zgodny z regulaminem.
Paulinka...
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Tęczova 25 sty 2009, o 10:52

Normalnie, klikasz 'edytuj' przy pierwszym poście w temacie, nieważne czy w galerii i tam oprócz okienka do zmiany postu pokaże się też temat i tam możesz zmienić xd
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez Atena 25 sty 2009, o 11:40

Tęczova napisał(a):Normalnie, klikasz 'edytuj' przy pierwszym poście w temacie, nieważne czy w galerii i tam oprócz okienka do zmiany postu pokaże się też temat i tam możesz zmienić xd

nie do końca :wink: na zmianę jakiegokolwiek postu jest tylko 5h czasu od jego napisania, później opcja ZMIEŃ jest zablokowana dla zwykłego usera.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Sissy 27 sty 2009, o 15:44

Atena napisał(a): na zmianę jakiegokolwiek postu jest tylko 5h czasu od jego napisania, później opcja ZMIEŃ jest zablokowana dla zwykłego usera.

...a na prośbę założyciela tematu bądź gdy jest nie zgodna z regulaminem, nazwa może być zmieniona tylko i wyłącznie przez moderatorów bądź administratora.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier


Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints