Pytanie ?????????????

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Sisi 29 sie 2005, o 12:00

No niewiem, ale gdyby zrobić taki test to było by ciekawiej, ale jestem przeciwna zawieszeniu nowych moderatorów.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 403
Dołączył(a): 20 lip 2005, o 10:22
Lokalizacja: Kraków

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez kuzi 29 sie 2005, o 15:47

Bla, bla, bla. Norma. Zawsze gdy pojawiają się jakieś zasady, nowi moderatorzy, itp. niektórzy użytkownicy się buntują. Z doświadczenia muszę przyznać, że należy takie coś po prostu "olać". Co do moderowania mam już takie doświadczenie, że dla mnie takie reakcje to normalka. Cogar, nie przejmuj się tym. :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez ValdeQ 29 sie 2005, o 20:26

Moi drodzy.

Sami użytkownicy chcieli moderacji forum, były liczne głosy, że wkrada się chaos.

Moderatorzy dopiero co zostali mianowani. Nie bez powodu zapytałem Was o propozycje. Każdy mógł się wypowiedzieć i te wypowiedzi były jednomyślne.

Myślę, że zamiast zawieszać i odwoływać bądźmy przez chwilę konsekwentni w swoim wyborze i miejmy do moderatorów nieco zaufania. Ocenimy ich pracę później.

Bo to jest praca moi drodzy.
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Jadzia 29 sie 2005, o 21:13

Valdeo! Myślę, że trochę też jesteś winny, temu, co się stało. Bo, owszem, było pytanie o propozycje, ale wypowiedziały się cztery osoby, tylko. Inne nie miały możliwości, bo decyzja zapadła tego samego dnia. Uważam, że trzeba było poczekać trochę, przynajmniej ze trzy dni. Przy takiej ilości użytkowników powinno być więcej wypowiedzi. A tak, poszło po najmniejszej linii oporu. I efekty są takie, jakie są. Ja sobie to trochę inaczej wyobrażałam. Narazie obserwuję, ale też mam ochotę odejść.
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez ValdeQ 29 sie 2005, o 21:17

Ano cztery. Wśród nich Ty jako pierwsza. :lol:
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Miri 29 sie 2005, o 22:06

Cogar napisał(a): mogę podsumować słowami "Masz pecha".

Politycy mówią w takich przypadkach "dziękuję za okazane mi zaufanie". ;)
Co zresztą także oznacza "teraz możecie mi skoczyć", ale brzmi chyba najlepiej.

Chyba za wcześnie na rewolucję, może się wzajemnie dotrzemy. Jednak jakiś mechanizm by się przydał, żeby się tu nie zrobiła Białoruś. Pojedyńcza skarga na moda to drobiazg, jednak jeśli na jego decyzje skarży się więcej osób to mod jest po prostu zły (nie głupi). A bywają tacy którzy podejmują się tego tylko po to żeby sobie po prostu porządzić.

Może w takich przypadkach po prostu ankieta i już.
Miri
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 13 sie 2005, o 18:35

Postprzez Miri 29 sie 2005, o 22:11

kuzi napisał(a):Bla, bla, bla. Norma. (...) należy takie coś po prostu "olać".

Kuzi a nie dało się tego samego powiedzieć inaczej ? Obrażanie innych Cię chyba zwyczajnie kręci.
Miri
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 13 sie 2005, o 18:35

Postprzez kuzi 29 sie 2005, o 22:55

Nie sądziłem, że taka wypowiedź może kogokolwiek obrazić. A wogóle nie rozumiem, dlaczego jeszcze ktokolwiek "doczepia" się do takiej wypowiedzi. Jestem osobą szczerą, otwartą, wybuchową, a posty, które czytam tutaj od kilku dni powalają mnie po prostu z nóg. Jeżeli komuś zasady nie odpowiadają, to proszę przenieść się do komentowania newsów w wiadomościach na wp.pl, choć właściwie tam także moderator może usunąć komenta. :roll: Nie myśleliście jak teraz my się czujemy? Wybraliście nas na moderatorów. Ja i Cogar zaczęliśmy wymagać od Was tego, co za kilka dni wyraźnie zostanie spisane i opublikowane w regulaminie, a Wy się zaczynacie rzucać. Jeżeli forum ma się rozwijać, to niech ma jakąś wyznaczoną drogę, a nie "jak będzie tak będzie". Nie rozumiem osób, które grożą, że odejdą z forum. Z jednej strony szkoda, że ich decyzja jest taka jaka jest, aczkolwiek nie zabijemy się z tego powodu przecież. Zastanawiam się takze nad powodem takich kroków... Przecież ostatnie zmiany wyjdą forum tylko na dobre, choć może tego nie wiecie... Mówię Wam, że tak jest. Dam sobię uciąć za to głowę. :roll: :wink:

Właściwie to tutaj napisałem wszystko co mi naszło na myśl, bo już późno i człowiek ledwo żyje. :idea:
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Miri 30 sie 2005, o 00:53

kuzi napisał(a):Nie sądziłem, że taka wypowiedź może kogokolwiek obrazić. A wogóle nie rozumiem, dlaczego jeszcze ktokolwiek "doczepia" się do takiej wypowiedzi.

Nie jestem Ci w stanie pomóc, może to z wiekiem samo przyjdzie. Podobnie jak zrozumienie że forum to jego użytkownicy a nie prywatny folwark.

żegnam
Miri
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 13 sie 2005, o 18:35

Postprzez cogar 30 sie 2005, o 06:37

Miri napisał(a):
Cogar napisał(a): mogę podsumować słowami "Masz pecha".

Politycy mówią w takich przypadkach "dziękuję za okazane mi zaufanie". ;)
Co zresztą także oznacza "teraz możecie mi skoczyć", ale brzmi chyba najlepiej.


Drogi Miri,
nie jestem politykiem i swojej kariery nie planuję z polityką wiązać. Jeżeli zależy Ci na tym, żebym mówił wszystkim to co chcą usłyszeć to raczej nie możesz na to liczyć. Nie odbieram swojej funkcji jako stanowiska władzy i nie mam niespełnionych ambicji z tym związanych. To co jako moderatorzy robimy ma na celu ujednolicenie zasad, uczynienie forum przejrzystszym i ułatwienie korzystania z niego.
Jeżeli ktoś uważa, że wykonujemy swoje obowiązki źle to proszę o wymienianie konkretnych sytuacji wraz ze wskazaniem co w nich dokładnie było złego. Wypowiedzi typu "są niezbyt dobrymi moderatorami" nie wiele o konkretnym zarzucie mówią.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Sisi 30 sie 2005, o 08:52

Nie chcę nikogo urazić, ale moim zdaniem niektóre osoby zazdroszczą nowym moderatorom. Np. Różyczka napisała, że studiuję weterynarię i może myślała, że jak zostanie wetem to będzie rządzić na tym forum a, że Jej to nie wyszło to postanowiła odejść, a przy okazji obrazić Naszych modetatorów.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 403
Dołączył(a): 20 lip 2005, o 10:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Psiarka 30 sie 2005, o 09:14

Moderatorzy usuneli posty, bo były one off topicowe. Moderatorzy posali, że wszystkie posty off topicowe będą usuwane, więc o co ty się pytasz? trzeba było czytać. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sisi 30 sie 2005, o 09:30

Psiarka napisał(a):Moderatorzy usuneli posty, bo były one off topicowe. Moderatorzy posali, że wszystkie posty off topicowe będą usuwane, więc o co ty się pytasz? trzeba było czytać. :twisted:

Do jakiej osoby był skierpowany ten post??
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 403
Dołączył(a): 20 lip 2005, o 10:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Psiarka 30 sie 2005, o 09:32

Sisi napisał(a):
Psiarka napisał(a):Moderatorzy usuneli posty, bo były one off topicowe. Moderatorzy posali, że wszystkie posty off topicowe będą usuwane, więc o co ty się pytasz? trzeba było czytać. :twisted:

Do jakiej osoby był skierpowany ten post??

Do Jadzi
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Jadzia 30 sie 2005, o 09:40

Do mnie :?: :?: A czy Ty czytałaś te posty, że tak kategorycznie twierdzisz, że były off topic :?:
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints