Reklama

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Reklama

Postprzez mery1998 11 mar 2021, o 16:41

Chciałbym Wam polecić różnego rodzaju kasetony reklamowe oraz szyld podświetlany Wrocław, które skutecznie przyciągają wzrok i pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji. Sklep jest tak zrobiony, że każdy zainteresowany na pewno znajdzie produkt, który go interesuje.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Reklama

Postprzez monikabert90 28 paź 2023, o 09:34

A skoro już jesteśmy przy tematach związanych z reklamą, to czy zamawiacie dla Waszej firmy jakieś gadżety reklamowe, na przykład długopisy? Ja słyszałam, ż tego typu produkty z nadrukiem wysokiej jakości można zamówić na przykład w firmie Capira z Zielonej Góry. Może ktoś z Was miał kiedyś z tą firmą do czynienia? I jak wrażenia?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Reklama

Postprzez mery1998 30 lis 2023, o 15:28

Wybór odpowiedniej reklamy jest bardzo trudny ponieważ nie wiadomo jaka będzie idealna dla nas i która będzie nam pasowała. Ja wiele na ten temat czytałem i skorzystałem w końcu z reklama zewnętrzna uważam że świetnie się u mnie sprawdziła w firmie i wam również ja polecam
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00


Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints
cron