Jak rozreklamować bloga?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Jak rozreklamować bloga?

Postprzez mistle 14 gru 2022, o 09:50

Od ponad roku prowadzę bloga o psiej tematyce (pielęgnacja, wychowanie, rasa Corgi) i pomyślałam, że pora rozbujanie bloga i na próbę monetyzacji. Zastanawiam się jakie opcje są najlepsze Waszym zdaniem? Afiliacja? Reklamy? A może posty sponsorowane? A może coś mi umyka?
Jak najlepiej rozbujać bloga o takiej, jakby nie patrzeć, niszowej tematyce? SM ale co jeszcze?
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Jak rozreklamować bloga?

Postprzez igloma 14 gru 2022, o 11:13

W poście poruszyłaś dwa pytania. Jak zmonetyzować bloga i jak go rozbujać. Moim zdaniem, jak będzie za dużo reklam, to część ludzi ucieknie. A wtedy sponsorzy też mogą zniknąć. Najpierw rozbujaj, a potem monetyzuj. Inaczej się nie da. Rozbujanie jakiegokolwiek kanału to zawsze dawanie ciekawych treści. Początkowo i przez jakiś czas za free.

Od siebie na pewno polecam kontakt z nimi:
https://tekstokracja.pl

W agencji copywriterskiej pomogą Ci w profesjonalnej korekcie tekstu
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 138
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Re: Jak rozreklamować bloga?

Postprzez jamnik 21 sty 2023, o 10:40

Niestety ja póki co jeszcze nad takimi kwestiami się nie zastanawiałem, ale jestem za to przekonany, że bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć skąd najlepiej zamawiać notesy reklamowe. Akurat jak dla mnie świetną opcją jest korzystanie z https://mediadesign.pl/notesy-reklamowe i wiem, że tam zawsze dostanę produkty najwyższej jakości.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints