Gdzie śpią wasze psiaki?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez uncia202 27 sty 2009, o 19:22

A mój piesek ma miejsce w holu. Jak spał ze mną w pokoju cały czas dyszał, więc mu zrobiłam miejsce w holu właśnie :) Płytki są chłodne i od drzwi czasem powieje lekki chłodny wiaterek :)
uncia202
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 39
Dołączył(a): 5 gru 2008, o 21:40

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez violaa 28 sty 2009, o 02:23

Obrazek

tak sypia mój pies gdy jest grzeczny:)

Obrazek

to rozpusta( gdy nikt nie widzi):)

a codziennie:
Obrazek
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies...
[*Obrazek]
Avatar użytkownika
violaa
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 395
Dołączył(a): 17 lip 2008, o 20:38
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Imię psa: Figa i Alma[*]
Rasa psa: spanielki

Postprzez Cookie_- 28 sty 2009, o 17:28

Moj spi w legowisku :D Czasem z niego wychodzi i kładzie się na podłodze :) Najbardziej lubi spać na łóżku ale mu nie pozwalam :D
:)
Avatar użytkownika
Cookie_-
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 77
Dołączył(a): 28 sty 2009, o 16:29
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Wioleczka 30 kwi 2009, o 11:04

Kupilismy legowisko - bude, myslalam, ze chetnie bedzie do niej wchodzil i sie chowal, ale on wogole omija ja szerokum lukiem... Moj Niko ma 8 tygodni, jak go przyzwyczaic do spania w budzie?
Wioleczka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 kwi 2009, o 08:00

Postprzez zeberka161 30 kwi 2009, o 12:07

moze boi sie ciemnosci ? a po drugie jak sie polozy w takiej budzie to nie umie obserwowac co sie dzieje wokol niego ;p

wrzucaj mu tam smakolyki zabawki itp. zeby kojazyl sobie to miejsce z czyms fajnym i milym
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Tęczova 4 maja 2009, o 12:57

Moja Daisy też boi się budy xd .
Wrzucałam tam karmę, zabawki, wszystko. Ale ten tchórz się bał.
Jednak mam na nią sposób - kiełbaska ! Wzięłam do rąk kiełbaskę, dałam jej powąchać i wrzuciłam do budy. Daisy pędziła za nią na oślep, nie zauważyła chyba że jest w budzie :lol: I sekundkę tam była :).
Teraz śpi sobie w byłym pomieszczeniu gospodarczym, w rozwalonym pudełku w którym spała jak była mała :lol: Położyłam jej nowe, ale ona woli to stare ;p
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez Wioleczka 5 maja 2009, o 11:52

nasz Nikuś już nauczył się spać w budzie :-) Położyliśmy w środku jego kocyk i wrzuciliśmy zabawkę. Mały stanął w budzie, troszkę "pokopał" i... położył się :D
Teraz gdy jest śpiący sam do niej wchodzi :P
Wioleczka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 kwi 2009, o 08:00

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Mrówka 19 lip 2009, o 11:17

Moja Mrówka śpi ze mną,czasami z moją siostrą.Śpi pod kołdrą.Często tez układa się jak człowiek,głowa na poduszce. :) i nie zamierzam zmieniać tego "rytuału" :) Delman jest psem dworowym i śpi w swojej budzie a Pysia śpi na swoim legowisku na korytarzu :)
Mrówka
 

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez DonKamillo 23 lip 2009, o 17:39

A moj mial eksmisje z wyra...Byl malutki to spal z nami ,ale urusl i zaczelo mi sie to niepodobac,ale nie uwazam bym zrobila mu z tego tytulu krzywde.Ma teraz kocyk pod lozkiem w sypialni i tam zasypia...ale nawet to mnie ostatnio drazni,bo budzi sie w nocy i spacerki sobie urzadza albo zwyczajnie sie wyspi i bawic mu sie chce :shock:
DonKamillo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 16:56

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez *Elinka* 23 lip 2009, o 22:40

Mój przez wszystkie lata swojego życia spał ze mną w łóżku ;) Z przerwami na podłogę i ulubiony kącik za telewizorem. Większej głupoty zrobić nie mogłam - w następną sobotę wychodzę za mąż, a przyszły mąż nie toleruje psa w łóżku (słusznie zresztą :D ). Żeby jakoś "pozbyć" się problemu 3 miesiące temu kupiłam mu wielki, mięciutki kojec - chętnie zamienia łóżko na niego, ale niestety nie zawsze ;) Zdarza mu się przyjść poprzytulać w nocy. Niełatwo pozbyć się wieloletnich nawyków - więc trzymajcie psy z dala od swoich łóżek :D
Obrazek
*Elinka*
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 00:34

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez ValdeQ 23 lip 2009, o 22:53

Zgłaszam odmienne zdanie: w takim wypadku należy zmienić męża 8)
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez *Elinka* 25 lip 2009, o 16:22

Valdeq najpierw trzeba go mieć :D Jeszcze przez tydzień mogę się rozmyślić - lepiej zmieniać narzeczonego niż męża :D
Obrazek
*Elinka*
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 00:34

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez MeInside 25 lip 2009, o 16:45

Elinka,a jaki duży ten Twoj pies? Może go gdzies przemycisz po cichu, narzeczony sie nie zorientuje ; )

A mój Mufi śpi w roznych miejscach. Szczerze, to już chyba 'obspał' wszystkie kąty w domu ; p Ale to raczej w dzień. W nocy najcześciej w łózku ze mna, lub z rodzicami, ew. (kiedy mu ciepło) na ziemi, gdzies na lini mój pokój-sypialnia rodziców ; )
Avatar użytkownika
MeInside
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 20:41

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez ValdeQ 25 lip 2009, o 18:04

*Elinka* napisał(a):Valdeq najpierw trzeba go mieć :D Jeszcze przez tydzień mogę się rozmyślić - lepiej zmieniać narzeczonego niż męża :D

Mam nadzieję, że On nie czyta tego forum :lol:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Strzyga 27 lip 2009, o 11:20

w tej chwili Arczi śpi w pokojach na dole, Kora u mnie, na piętrze. Kora ma cieczkę i nie mogą być razem. Jak da sobie ubrać majty i ich nie ściąga to pozwalam jej wejść do siebie na łóżko (ściągam profilaktycznie prześcieradło w tym miejscy, gdzie leży). A na codzień oboje śpią w moim pokoju, nierzadko pchają mi się do wyra, ale ja tam nawet lubię przytulić się w nocy do kudłacza ;)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Strzyga
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:37
Lokalizacja: Lębork

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints