Gdzie śpią wasze psiaki?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez *Elinka* 30 lip 2009, o 20:55

ValdeQ napisał(a):
*Elinka* napisał(a):Valdeq najpierw trzeba go mieć :D Jeszcze przez tydzień mogę się rozmyślić - lepiej zmieniać narzeczonego niż męża :D

Mam nadzieję, że On nie czyta tego forum :lol:


Nie czyta, bo sam psa nie ma :D Cóż, teraz to już za późno - wódka jest, orkiestra jest, nic tylko ślub brać :D i psa na kojec ;)
Obrazek
*Elinka*
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 00:34

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez ValdeQ 30 lip 2009, o 21:45

Phi, ja też kiedyś miałem już wódkę i obrączki i świnia była utuczona i... jakoś nie wyszło :shock:
(Tak z perspektywy patrząc to miałem chyba fart 8) )
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez violaa 30 lip 2009, o 21:49

:rotfl:
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies...
[*Obrazek]
Avatar użytkownika
violaa
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 395
Dołączył(a): 17 lip 2008, o 20:38
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Imię psa: Figa i Alma[*]
Rasa psa: spanielki

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Basia&Carmen 4 sie 2009, o 18:28

Moja Carmen śpi ze mną.
Nie lubi jak sie wiercę więc czasem przechodzi do swojego legowiska.
A jak jest gorąco to idzie spać na chłodne panele.

W czasie snu "biega", "je", szczeka, "chlipie wodę" i przede wszystkich chrapie ^^ :lol:
Basia&Carmen
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 maja 2009, o 20:50
Imię psa: Carmen
Rasa psa: Cocker spaniel angielski

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez *Elinka* 17 sie 2009, o 16:49

ValdeQ napisał(a):Phi, ja też kiedyś miałem już wódkę i obrączki i świnia była utuczona i... jakoś nie wyszło :shock:
(Tak z perspektywy patrząc to miałem chyba fart 8) )


No to... gratuluję? :D Ja już po zabiegu, polecam każdemu :D
Obrazek
*Elinka*
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 00:34

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez ValdeQ 17 sie 2009, o 18:29

Dobra, dobra. Polecać to możesz za 10 lat 8)

Ale i tak gratuluję :D
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez *Elinka* 17 sie 2009, o 22:01

Na wszelki wypadek nie dziękuję. Polecam już teraz - właśnie leżę z moim psem na łóżku i wmawiam mężowi, że tak ma być :mrgreen:
Obrazek
*Elinka*
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 00:34

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez koteczek555 26 sie 2009, o 21:40

Moja śpi wszędzie gdzie ma ochotę :) W dzień jest to zazwyczaj dywan pod stołem lub obok łóżka, na łóżku u mnie czy u dziadka. W posłaniu już dawno nie śpi, a jak ją widzę jak śpi pod stołem to zaraz wołam i na łóżko, bo jakoś nie mogę patrzeć jak pod tym stołem śpi :) W nocy już śpi tylko z dziadkiem, bo by bez niej nie zasnął. Jak była młodsza to jeszcze u mnie spała, ale teraz jak tylko sie jej u mnie już późno zaśnie to dziadek zaraz ją do siebie woła, pomimo, że ledwo się mieszczą na tym łóżku hehe, a mi zostają tylko koty
Obrazek
Avatar użytkownika
koteczek555
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 42
Dołączył(a): 26 sie 2009, o 20:31
Imię psa: Sara
Rasa psa: kundelek, w przyszłości również golden retriever

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Mati2616 27 sie 2009, o 12:04

Rex śpi w swoim budzie w kojcu na dworze ( przebywa tam tylko nocą ponieważ w czasie dnia cały czas jest wypuszczony ponieważ mamy bardzo duży ogród , a więc się chłopak może nabiegać :lol: )
Obrazek
Mati i Rex
Avatar użytkownika
Mati2616
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 198
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 23:23
Lokalizacja: Radlin
Imię psa: Rex
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Tinus 1 paź 2009, o 09:15

Tak przez przypadek wpadłam tutaj na forum i widzę, że mój temacik nadal aktualny. :)
Powiem więc, że przerobiłyśmy z Amidką spanie w łóżku i był to zły pomysł. Raz - było bardzo niewygodnie, bo ona lubi mieć głowę wysoko i po jakimś czasie nie wytrzymywałam tego ciężaru! Dwa - kiedy nie pozwalałam jej wejść, bo miałam w łóżku towarzystwo, to piszczała pod łóżkiem! Stąd zaczęło się odzwyczajanie psiny od łóżka i teraz śpi na swoim wielkim pontonie. Jeden już zresztą zeżarła kiedyś ;)
Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś
Ernest Hemingway

Obrazek
Avatar użytkownika
Tinus
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 997
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 17:54
Lokalizacja: Zabrze
Imię psa: Amida
Rasa psa: cc

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez ValdeQ 1 paź 2009, o 10:29

Witaj po długiej nieobecności. Jak się miewa Twój korsiak? Teraz możesz udzielać porad "Jak odzwyczaić psa od spania w łóżku". :D
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Tinus 1 paź 2009, o 11:00

A mój korsiak ma się świetnie :) od dość długiego czasu na szczęście nie ma problemów ze zdrowiem, co w swoim czasie było jej i moim utrapieniem:) Nadal nie szaleje za bardzo z psami, bo wtedy łapa daje jej popalić, ale można ją bez problemu zabierać na bardzo długie spacery:)
A co do odzwyczajania to nie było łatwo. Ale miała posłanie swoje zaraz pod moim łóżkiem i tam spała. Kiedy jej się brało na śpiewanie pod łóżkiem i nie pomagały upomnienia, to po prostu była wypraszana z pokoju i musiała spać na swoim drugim posłaniu w przedpokoju :) Po około pół roku przestała się dopominać o pozwolenie na to aby wejść :) Co nie zmienia faktu, że jeśli udało jej się zobaczyć wolne i nie pościelone łóżko, to zawsze korzystała z okazji. Ma też brzydki zwyczaj gryzienia pościeli - tylko jeśli jest puchowa! Dwa razu musiałam zmieniać pościel, a o tym jak ciężko było z tego puchu wysprzątać dom, to lepiej nie mówić :) Toteż po przeprowadzce zmieniły się zasady na jeszcze bardziej rygorystyczne. Ma zakaz wejścia do sypialni, gdyż są w niej wahadłowe drzwi i gdyby się nauczyła że może, to wchodziłaby ciągle, a sypialnia jak to sypialnia. Wiadomo, pościel zawsze na łóżku. Było jej przez pierwsze dni ciężko, ale teraz zrozumiała, że nie może. Także na łóżku nie śpi. Ale nie dam sobie obciąć nawet najmniejszego paluszka, iż nie korzysta w nocy z tego, że wszystkie inne pomieszczenia ma dostępne i że nie śpi na którejś z kanap. Chociaż tylko dwa razy przez ostatnie trzy miesiące udało mi się ja na tym złapać :)
Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś
Ernest Hemingway

Obrazek
Avatar użytkownika
Tinus
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 997
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 17:54
Lokalizacja: Zabrze
Imię psa: Amida
Rasa psa: cc

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez A+Disel 1 paź 2009, o 12:37

Disel śpi w przedpokoju na swoim posłaniu. Do sypialni się nie zapuszcza bo nie cierpi schodów, ale gdyby nie to , to pewnie ładował by się do wszystkich łóżek po kolei bo straszny z niego pieszczoch :lol:
Avatar użytkownika
A+Disel
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 maja 2009, o 08:56
Lokalizacja: Dolnośląskie
Imię psa: Disel
Rasa psa: Długowłosy Owczarek Niemiecki

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez NOMOSDAG 4 paź 2009, o 20:43

nasz fuksik do kiedy nie bylo dzieci spał z nami, potem nicne pobudki i wychodzenie z łóżka i kręcenie się chyba go złościło i na dobre wyniósł się do swojego legowiska..
dacca na razie spała w salonie na dywanie... a jak bedzie dalej to się zobaczy :) ale w naszym łóżku to i tak juz jest ciasno..
Obrazek nasza Dacca

fuksiku ciebie i tak nikt nie zastąpi...
Avatar użytkownika
NOMOSDAG
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 22:26
Imię psa: Fuks [*]/ a teraz Dacca
Rasa psa: York/ Gordon

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Azorek84 4 paź 2009, o 21:41

Nie wiem czemu ale napisalam juz raz gdzie spi moj pies a sie nie wyslalo :x
ale nic...postaram sie uspokoic i napisac jeszcze raz.
Wiec...moja psina jest kochana,bo od momentu pojawienia sie w naszym domu a mial wtedy 2 miesiace spal z nami w lozku przez kolejne 3 ale ja bedac w ciazy stwierdzilam,ze jednak go w lozku nie chce i wyladowal na kocyku przy lozku(i nawet latwo poszlo)Pozniej gdy juz pojawilo sie dziecko doszlam do wniosku,ze calkowita eksmisja psa z sypialni jest wskazana poniewaz nasz pies ma sklonnosc do nocnych spacerow a odglos jego pazurow po podlodze laminowanej po prostu mnie budzi(a chyba wystarczy,ze robi to dziecko?)i tym sposobem koks wyladowal na kocyku w przedpokoju...bylo mi go zal,ze wyrzucam go z sypialni,ale przeciez krzywda mu sie nie dziala....sa psy co maja gorzej.
Azorek84
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 paź 2009, o 21:21
Imię psa: Koks
Rasa psa: Wizualnie shih-tzu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości

paw prints