Gdy pies ma ochotę...

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Gdy pies ma ochotę...

Postprzez Basia_sz 29 paź 2005, o 06:11

Zwracam się głównie do właścicieli "panów psów", jak radzicie sobie z... napięciem seksualnym waszych pupili? Wydaje mi się, że w jakimś temacie coś o tym było, ale nie mogę tego znaleźć. A przypomniało mi się o tym dlatego, że Max miał wczoraj "ten dzień". W takim przypadku jest bardzo pobudzony i najchętniej wyżyłby się na wszystkim, co ma pod ręką, tzn. łapą. Na pościeli, kocu, nawet na mojej starej kurtce, którą ubieram, gdy idę na podwórze. Pamiętam, że ktoś wtedy napisał, żeby psu na to nie pozwolić, bo to jest oznaka potrzeby dominacji, czy coś takiego. No właśnie, ale co Wy robicie w takich przypadkach? Jak rozładowujecie to napięcie? U ludzi podobno zimny prysznic skutkuje :lol: , a co należy zrobić z psem?
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 29 paź 2005, o 11:39

Radykalnie - to wiesz... no, uciąć :oops:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Basia_sz 29 paź 2005, o 11:46

Obrazek Że też sama na to nie wpadłam! :roll:
No cóż, dziękuję za, ekhem, radykalnie ciekawą propozycję, rozważę wszystkie "za" i "przeciw" i dam znać. :wink:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Atena 29 paź 2005, o 12:10

Basiu - teraz jest okres cieczek - moze w poblizu jest jakas panna i mu zapach dolatuje :lol:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Basia_sz 29 paź 2005, o 12:35

W najbliższym sąsiedztwie są psy, ale gdzieś czytałam, że psy potrafią wyczuć sukę z wielkiej odległości. No dobra, przeczekam. A kiedy się ten okres cieczek kończy?
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Atena 29 paź 2005, o 12:37

ciezko powiedziec, bo w sumie to on sie teraz zaczyna dopiero :( mysle, ze do grudnia sie beda suki gonic :(
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez ValdeQ 29 paź 2005, o 12:38

Nigdy. Potem nadchodzi "okres późnych cieczek" :lol:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Basia_sz 29 paź 2005, o 12:50

Łomatko :shock: - no to nic, tylko zrobić to o czym pisał ValdeQ.
Tylko jak on się potem załatwiał będzie? :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Atena 29 paź 2005, o 12:52

utna mu tylko kulki :lol: reszta zostanie :)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez ValdeQ 29 paź 2005, o 12:56

Basiu, żeby była jasność, ja Cię nie namawiam, tylko informuję o jednym ze skutecznych sposobów.

Na pewno musiałabyś się rozmówić z wetem - i to dobrym - przed podjęciem decyzji.

Z mężem też (faceci mają silną tendencję do bronienia jąder swoich pupili). :lol:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Basia_sz 29 paź 2005, o 13:01

Nie nie, ja też żartowałam. Nie wiem, czy zdecydowałabym się na taki krok, no jakoś nie jestem przekonana do takich zabiegów. :?

______

Poza tym taka decyzja jest, nie mówiąc już o tym, że bardzo trudna, to taka radykalna, nieodwracalna, ostateczna i na amen, nie jestem pewna, czy jestem na nią gotowa. Na samym początku zresztą myślałam, że ValdeQ żartuje, dlatego też tak odpowiedziałam, trochę żartobliwie.
Czy pomiędzy decyzją najprostszą - przeczekać, a najtrudniejszą, nie ma jakichś rozwiązań pośrednich?
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Jadzia 29 paź 2005, o 16:41

Zająć psa tak dokładnie, żeby nie miał czasu nawet pomyśleć o dziewczynach, tak do całkowitego umęczenia fizycznego :D Tylko, że Ty też się umęczysz, chyba, że wykorzystasz swoich "mężczyzn" :P Może trochę więcej ruchu też by się im przydało :?: Obrazek
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez Basia_sz 29 paź 2005, o 16:53

O! Jadziu, to jest dobry pomysł! Już też myślałam, że jak przyjdzie mu chęć na głupoty, to zaraz zabiorę go na dwór i trochę przećwiczę. :lol:
Będzie to odpowiednik tego "zimnego prysznica", a że sama się też zmęczę, no cóż, czego się nie robi dla świętego spokoju...
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez kolo 25 sie 2006, o 18:34

u wetów sa dostepne w sastrzyku tak zwane "glupie jasie". wtedy pies zupelnie traci ochote na jakies 2 - 3 miesiace mozesz sprobowac :lol:
kolo
 

Postprzez Gość 25 sie 2006, o 22:44

Hę, skąd ja to znam ;]
Mój pies jak najdzie go jakaś głópawka to gwałci mi moje poduszki!
Musze wszystkie chować jak coś mu do głowy wpadnie...
Jak był młodszy to ganiał za wszytkim-pościel,koce,kurtka a kilka razy nawet zdażyło się że zaatakował moją noge! Naszczescie nigdy się to nie powtórzyło ;) Ale poduszki i tak musze chować ..
Gość
 

Następna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości

paw prints