Nie wiem czy kupić!!! POMOCY

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

8-mio mies. Labrador za 1300zł: brać czy nie brać

Tak, bierz od razu.
4
50%
Tak, jeśli włąśćiciel obniży cenę.
4
50%
 
Liczba głosów : 8

Nie wiem czy kupić!!! POMOCY

Postprzez bercik 4 cze 2005, o 09:48

21 marca br. mój tata zmuszony był uspać kochanego 12- sto letniego pieska :(:(:(

Wczoraj zgłosił sie do nas znajomy, ktory wyjezdza do Niemiec na stałe a nie moze ze soba wziac psa. Chce nam go sprzedać. Jest to Labrador, ma 8 miesiecy (wiem że to duzo) gość chce za niego 1300zł

Teraz jest jeden kłopot: brać czy nie brać[/b]
Avatar użytkownika
bercik
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 28
Dołączył(a): 4 cze 2005, o 09:32
Lokalizacja: Łobez

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez kuzi 4 cze 2005, o 11:34

Na twoim miejscu zabrałbym labradora szczeniaka, nie takiego starego... No, ale jeżeli już jesteś zdecydowany(a) na tego psa to na pewno nie za taką kasę!
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez gizmo.25 4 cze 2005, o 12:26

kuzi napisał(a):Na twoim miejscu zabrałbym labradora szczeniaka, nie takiego starego... No, ale jeżeli już jesteś zdecydowany(a) na tego psa to na pewno nie za taką kasę!


A ja uważam że nie masz racji.

8 miesięczny labrador to nie pit czy amstaff żeby bać się wziąć "TAK STAREGO" psa. Wcale nie jest stary. Jeżeli włożysz na początku trochę wysiłku to bardzo szybko powinien się zaaklimatyzować w twojej rodzinie i was zaakceptować.
Jeżeli to kolega taty to powinienneś przeprowadzić wywiad jak był wychowywany, prześledzić jego przyzwyczajenia.
Czy kolega taty to człowiek który starał się wychowac swojego pieska na mądrego pieska czy tylko była to dla niego śliczna mała maskotka.
Labrador łatwo się uczy i możesz mieć z niego jeszcze wiele radości.

gość chce za niego 1300zł



1300,00 PLN ? Mało i dużo. Nie napisałeś(aś) czy pies jest rodowodowy (ma papiery). Wiadomoże taki będzie kosztował więcej. Jeżeli chcesz sprawdzić czy cena jest OK zadzwoń do kilku hodowców którzy sprzedają labradory. Wykonaj telefon do tych co sprzedają rodowodowe i do tych co sprzedają bez papierów. Porównaj cene.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 5 cze 2005, o 10:45 przez gizmo.25, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
gizmo.25
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 24 mar 2005, o 12:18
Lokalizacja: Józefosław k/Warszawy

Postprzez Grusia 4 cze 2005, o 18:56

ja proponuje najpierw pieska zobaczyc i ocenic jego charakter. jesli wszystko bedzie ok(przede wszystkim jak nie bedzie bojazliwy czy agresywny) to na Twoim miejscu bym wziela. bedziesz musial na poczatek faktycznie wlazyc w niego troche pracy,ale w szczeniaka podobnie trzeba prace wkladac. a co do ceny to jesli jest z papierami to cena chyba jest ok,ale jesli jest bez papierow to cena jest troche zawyzona. dowiedz sie tez czy psiak jest juz po jakims szkoleniu. wypytaj o wszystkie szczegoly(np jak reaguje na psy,ludzi i dzieci,na inne zwierzeta).pozdrawiam
Avatar użytkownika
Grusia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 13 kwi 2005, o 18:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jola 5 cze 2005, o 06:51

8 m-czny blablador to duze dziecko ,ktore potrzebuje duzo zainteresowania ze strony wlasciciela ! Nie zapominaj ze ma sile Rotwailera i raczej jest lagodny .A cena 1300,- nie jest cena wygorowana
pod warunkiem ze psiak byl odrobaczony i ma pelen komplet szczepien.
Jesli znasz tego psa to sam powinienes ocenic jak ,byl traktowany i odzywiany.
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cogar 6 cze 2005, o 10:02

Cieszę sie szczęściem tego psa, bo jeśli trafi on do Ciebie, to może mu być tylko lepiej. Z tego co piszesz, to temu znajomemu nie za bardzo zależy na psie tylko na pieniądzach. No powiedzcie sami, kto z was zostawił by takiego psa? I co to znaczy, że nie można go zabrać ze sobą? Z tego co wiem, w Niemczech Labradory nie są zabronione :? a czasu tam psu pewnie poświęcić trzeba nie mniej niż w Polsce.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Gość 29 cze 2005, o 13:23

A ja ci radze wziąsc szczeniaka labradora za 1300 zł albo powiedz mu ze to jest za duzo i nikt za tyle nie kupi zwlaszcza ze nie jest juz szczeniaczkiem
Gość
 

Postprzez cogar 29 cze 2005, o 13:36

Goldeny z papierami kosztują w granicach 1500-3000, przy czym większość można kupić w dolnej granicy, a labki...pewnie podobnie, bo popularność rasy też podobna jest.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez ciemnooka 29 cze 2005, o 16:42

normalnie im starszy pies tym cena leci w dol :D
Avatar użytkownika
ciemnooka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 263
Dołączył(a): 27 cze 2005, o 16:00
Lokalizacja: podlaskie/Belgia

Postprzez jola 29 cze 2005, o 22:34

Slyszalam o takich hodowlach gdzie usypia sie szczenieta jezeli nie udalo ich sie sprzedac do 5-go m-ca zycia
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cogar 1 lip 2005, o 18:45

A co się z pieskiem stanie, jak go nie kupisz?
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

paw prints