Na czym prowadzić pieska w typie Owczarka ??

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Ninka95 8 lut 2009, o 19:34

Tak ogólnie, to chyba każdy kaganiec dobrze dobrany do psa ma swoje zalety, i to pies ma najważniejsze zdanie, bo akurat może mu być w fizjologicznym nie dobrze. To zależy od psa :wink:
http://www.psiaki.pl/cpg/thumbnails.php?album=131
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nie potrafię dodać fotki, więc dodaję link do albumu mojego skarbka :)
Avatar użytkownika
Ninka95
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 39
Dołączył(a): 17 sty 2009, o 21:15

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

smycz automatyczna

Postprzez jacekosa 24 lut 2009, o 17:50

witam. chcem zacząć biegać z psem który waży ok 40kg. on bardzo szarpie. zastanawiam się czy jak bym kupił smycz automatyczna czy on by jej nie rozerwałł?? czy ktoś mógł by mi podpowiedziec?? z góry dziękuje
jacekosa
 

Postprzez Chita 24 lut 2009, o 17:57

jak szarpie to biegaj z nim na halti. musze jednak Ci powiedziec za dla psa to bedzie zadna przyjemnosc z biegania. moj tata biega z Basterem spuszcznym na stadionie lub w lesie albo nad stawami z powodu zmiji ktore niestety nie wiem dlaczego ale nie uciekaja przed czlowiekiem tylko przed Basterem. psiak ma radoche :lol: a tata nie ryzykuje
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez jacekosa 24 lut 2009, o 18:21

no wiem ze dla psa to nie przyjemnosc ale ja z nim bede biegal po publicznych drogach tez. to wiec luzem biegac nie moze.;/ a to jak bym kupil smycz automatyczna do 50kg. to on by jej nie rozerwal?? bo to jest juz dorosly pies.??
jacekosa
 

Postprzez Chita 24 lut 2009, o 18:46

na automatycznej pies Ci moze wyleciec na ulice. oprocz tego pies nie wie kiedy sie automatyczna smycz zatrzyma wiec bedzie ciagnac
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez jacekosa 24 lut 2009, o 18:49

ta jaka smycz kupic zeby bylo dobrze z nim biegac??
jacekosa
 

Postprzez mwijatak 24 lut 2009, o 18:59

Do biegania z psem kup dobrą smycz z amortyzatorem i pas do przypięcia smyczy w pasie. I oczywiście szelki.
Automatyczna smycz jest dobra, ale na normalny spacer w miejscu gdzie pies nie może spacerować spuszczony.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jacekosa 24 lut 2009, o 19:08

a jaka to jest z amortyzatorem bo sie za bardzo nie arietuje?? a szelki to sa konieczne?? na zwyklej obrozy sie nie da??
jacekosa
 

Postprzez Paulinka... 24 lut 2009, o 19:22

Nie powinno się biegać z psem w obroży , bo kiedy pies ciągnie może się podduszać i żadna przyjemność z biegania. Jeżeli chcesz biegać z psem to najbezpieczniejszy jest canicross , zmęczysz psa , bo będzie Cię ciągnął :wink: Do canicrossu musisz mieć szelki dla psa linkę z amortyzatorem i pas na biodra ( dla Ciebie) :D
Linkę z amortyzatorem możesz zobaczyć na allegro lub w innych e-sklepach. :wink:
Paulinka...
 

Postprzez Gość 24 lut 2009, o 19:49

dzieki wszystkim za info
Gość
 

Postprzez mwijatak 24 lut 2009, o 20:20

Na przykład taka:
:arrow: http://allegro.pl/item554764720_smycz_z ... atiss.html

Szelki mogą być najzwyklejsze.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jacekosa 24 lut 2009, o 21:27

to mówicie że taka linka bedzie dobra?? a pas na biodra to jakis specjalny jest czy to zwykly pasek od spodni?? ja te rzeczy to kupie w sklepie zeologicznym bo na allegro to lipa troche a tak od razu kupie tez szelki. a szelki to jakies takie leprze kupic czy takie slabsze moga byc??
jacekosa
 

Postprzez Paulinka... 24 lut 2009, o 22:34

Pas do Canicrossu nie pasek od spodni :wink: Jeżeli mieszkasz w dużym mieście to w zoologu pewnie będą takie rzeczy ( u mnie w Szczecinie są) :wink: Szelki od razu kup dobre , nie będzie później wydatków (jeżeli twój pies już nie rośnie) :D
Paulinka...
 

Postprzez jacekosa 25 lut 2009, o 15:34

moj pies ma ok 5 lat :) ja mieszkam na wsi. ale nie daleko miasta i tam jest klinika dla psow i sklep zeologiczny. a jak smycz najlepiej?? bo widzialem lancuszkowe z amortyzatorem, i nie wiem ktore sa najleprze.
jacekosa
 

Postprzez jacekosa 25 lut 2009, o 15:43

jaesli mozecie to wyslijcie mi przykladowy link jaka smycz bedzie najleprza.... :)
jacekosa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości

paw prints