Rotwailery w schronisku?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Rotwailery w schronisku?

Postprzez ciemnooka 4 lip 2005, o 17:00

Chcialabym sie podzielic z wami moim ostatnim przezyciem przykrym dosyc ;otoz wybralam sie w niedziele tu u mnie w Brukseli do jednego ze schronisk na obrzezach miasta myslalam ze spotkam tam takie same psy jak u nas w Polsce w schroniskach (chore porzucone kalekie itp) jakiez bylo moje zdziwienie kiedy tam weszlam :shock: w klatkach siedzialy same dorosle potezne rotwailery :!: az strach wchodzic takie wsciekle byly ze szok widac nie jeden sie "przejechal" na tych pieskach taki moj wniosek.A wy co myslicie na ten temat czy mozna zaufac tej rasie tak do konca?
Posiadaczka malego pinczerka Tocia i od niedawna porzuconego kociaka;-))
Avatar użytkownika
ciemnooka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 263
Dołączył(a): 27 cze 2005, o 16:00
Lokalizacja: podlaskie/Belgia

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez kuzi 4 lip 2005, o 17:09

Źle wychowany Rottweiler może być dużym zagrożeniem dla otoczenia jak nawet i dla swego pana.
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez pauline_g 4 lip 2005, o 17:44

słyszałam że najniebezpiecznymi psami są żle wychowane maieszanki np. kaukaski i pitt bull
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Grusia 4 lip 2005, o 19:29

ja mam rottka i mam do niego pelne zaufanie. to cudowne psy pod warunkiem,ze sa dobrze wychowane. to straszne misie,ktore uwielbiaja sie przytulac. ale potrzebuja faktycznie dobrego wychowania,bo w przeciwnym razie moga stac sie grozne nie tylko dla otoczenia ale i dla wlasciciela. podobnie jak wiekszosc duzych psow.
Avatar użytkownika
Grusia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 13 kwi 2005, o 18:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kuzi 4 lip 2005, o 22:07

pauline_g napisał(a):słyszałam że najniebezpiecznymi psami są żle wychowane maieszanki np. kaukaski i pitt bull


CO TO JEST PITT BULL ???????? Wpisałem w googlach i wyskoczył mi fan klub Brada Pitta. :lol: :lol: :lol:


A czy ja mówie o najniebezpieczniejszych ?
Jeżeli już o takowych mówimy to istnieje legenda, że najgorszą mieszanką jest Rottek z Pit Bullem. Na podstawie badań wynikło, że bardzo groźną mieszanką staje się połączenie Amstaffa z Bulterierem - że mogą powstać wrodzone "błędy" w psychice takiego psa, które przy niewłaściwym wychowaniu może skończyć się tragedią. Mnie raz taki zaatakował - bez powodu - kucnąłem przed nim i go pogłaskałem... To było wiele lat temu. Po tym zdarzeniu wytworzyła się w mojej psychice niechęć do Amstaffów... na szczęście chwilowa. :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez pauline_g 5 lip 2005, o 09:25

pitt bull to - jak słyszałam - rodzaj psa kiedyś wykożystywanego do walk psów - podobny do amstafów inna ich odmiana bo amstafy są też an wystawy!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez cogar 5 lip 2005, o 09:30

Wszyscy chyba wiedzą co to pit bull. Kuziemu chodziło zapewne tylko o pisownię nie "piTT bull" tylko "piT bull".
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Gość 5 lip 2005, o 09:52

oh sorry ale nie wiedziałam niech wyraża się jaśniej!!!
Gość
 

Postprzez cogar 5 lip 2005, o 09:53

Czasem cała zabawa polega na subtelnym wyrażeniu swojego zdania, a niejasności interpretacyjne pokazują z jakim odbiorcą mamy do czynienia.
Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez kuzi 5 lip 2005, o 10:09

pauline_g napisał(a):pitt bull to - jak słyszałam - rodzaj psa kiedyś wykożystywanego do walk psów - podobny do amstafów inna ich odmiana bo amstafy są też an wystawy!!!


Tak jak Cogar napisał - chodziło o pisownię. A tumana ze mnie nie rób... to właśnie bulowatymi najbardziej z psów się interesuję... jak mógłbym nie znać tego jakże pięknego psa sportowego? :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

pies

Postprzez Psiara_kama 6 lip 2005, o 10:00

ludzie!!! co wy macie do ostrych rasach caly czas gadacie która rasa jest najgrozniejsz a mieszanki,kundle które mają w genach pit-bulla czy jaką inną rase a tak mówiąc to niektórzy kupują sobie amstafa dla szpanu a jak moda się skończy to co piesek wyląduje w schronisku to podłość!! więc pamietajmy że psa nie kópuje się z wygłądu (to znaczy nie namawiam was do kupowania
psów

brzydali choć brzydki nieznaczy zły) lecz kupuje się z miłości!!

POZDRO DLA WASZYCH PSIAKÓW PSIARA
Psiara_kama
 

Postprzez pauline_g 6 lip 2005, o 10:40

ale ja nie widze problemu - czy ktoś zwruciłby uwage gdyby w szchronisku siedziały same yorki - nie bo nikt niebyłby przerażony. to nie zależy od rasy - no bo to że ktoś jest polakiem nie znaczy że jest złodziejem. wszystkie te historie ( o straszności tych ras) są związane z ich wyglądem. ludzie celowo szukają histori gdzie pit bull zagryzł człowiea ale nikt nie szuka histoei gdzie golden zabił. ludziepoprostu uciekja przed pawdą - żaden pies nie ma w sobie zła tylko ludzie ich tedo uczą!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez cogar 6 lip 2005, o 11:09

To było tak głębokie, że chyba się z wrażenia nie podniosę.
"Nikt nie szuka historii o tym, że Golden zabił"- BOŻE!!! Ty widzisz i nie grzmisz...
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez pauline_g 6 lip 2005, o 11:15

no tak znam historię taką ale nie chcę jej rozpowiadać bo po co żeby goldeny oczernić?
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kuzi 6 lip 2005, o 13:42

Jak pogryzie labek sprawy nie ma, jak pogryzie bulowaty - od razu we wszystkich wiadomościach to jest nagłaśniane! Proste.
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Następna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości

paw prints