chce kupić psa prosze o porady;))

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Asiekk 23 sty 2009, o 08:56

hej wczoraj juz wam nie pisalam.. pewnie ze wolalabym ze schroniska.. ale nie ma mlodego psiaka w schronisku.jest jeden mieszaniec amstafa z bokserem ale jest dorosly.. ja chce miec dziecko i nie zaryzykuje tak.. niewiadomo jaką przeszlosc miał pies i co mu kiedys odbije.. szczegolnie pies z taka rasą.. więc wole wziasc szczeniaka z tzw pseudohodowli. to ja go wychowam. i ze mna bedzie od poczatku. dlatego decyduje sie na szczeniaczka. nie mam pieniedzy na psa z rodowodem. tak samo kundel ze schroniska moze miec te wszystkie wady genetyczne i wiadomo ze takiego nie zostawie tylko bede go leczyć. ale nie mysle w ten sposob. chce psiaka o ktorego bede dbac i ktorego bede kochać.wiem ze jeden z tej pseudohodowli trafi w dobre ręce.
Asiekk
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 sty 2009, o 13:55

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez m.m 23 sty 2009, o 09:42

Asiekk napisał(a):wiem ze jeden z tej pseudohodowli trafi w dobre ręce.


I zdajesz sobie sprawę z tego, że jednocześnie przyczynisz się do następnych miotów, z których spora część szczeniaków do dobrych rąk nie trafi?
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Asiekk 23 sty 2009, o 09:45

zdaje ale nic innego nie dam rady zrobic.
Asiekk
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 sty 2009, o 13:55

Postprzez Gość 23 sty 2009, o 09:47

w hodowlach też bywają byle jakie ze skazami ale rodzice mają papiery i ludfziom wciskają kit o gatunku
Gość
 

Postprzez Asiekk 23 sty 2009, o 09:48

ale masz bokserka;>
Asiekk
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 sty 2009, o 13:55

Postprzez Gość 23 sty 2009, o 09:49

Tak psa bez papierów od 5 lat i na spacerach zaczepiają by był reproduktorem
Gość
 

Postprzez Gość 23 sty 2009, o 09:50

Boksery to bardzo przyjazne pieski i bardzo rodzinne tylko trzeba od małego dobrze wychować
Gość
 

Postprzez Asiekk 23 sty 2009, o 09:50

a doradz mi suczke czy pieska? jaki jest?? faktycznie trzba byc tak stanowczym??
Asiekk
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 sty 2009, o 13:55

Postprzez m.m 23 sty 2009, o 10:30

Anonymous napisał(a):pewnie są naganiaczami na hodowle


Pewnie jesteś naganiaczem na pseudohodowle.
A może masz własną?
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sissy 23 sty 2009, o 11:18

Ja osobiscie wole byc naciągaczem na hodowle niz osobą polecającą pseudohodowle :roll:
I tak zrobicie co chcecie. My tylko chcemy ustrzec takich ludzi przed popelnieniem błędu. I chcemy zmusić was do chociaż odrobiny moralności :arrow: jeśli nie pies z hodowli,to pies ze schronu.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Asiekk 23 sty 2009, o 11:21

ale tlumacze ze chce szczeniaka.nie mam tam takiego. nie mozecie mi udzielic rad na temat wychowania karmienia itp. o to tutaj proszę..
Asiekk
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 sty 2009, o 13:55

Postprzez Sissy 23 sty 2009, o 11:31

Ale w schronie czasem też są szczeniaki! Pomyśl-nie lepiej oszczędzać,odkładać 100 zł miesięcznie i kupić prawdziwego boksersa?
Planujesz dziecko... A nie wiesz,że pies z PH może charakterem całkowicie odbiegać od wymarzonego,zdrowego boksera? Że może być krzyżówką innej rasy i przez to być trudny do opanowania? Zastanów się dobrze,czy wolisz wydać więcej pieniędzy i mieć zdrowego psychicznie i fizycznie boksera,czy płacić 500 zł za kundelka,który będzie identyczny jak ten,wzięty ze schronu,który odwdzięczyłby się całym sobą.
Wybacz za szczerość,ale my nie popieramy pseudohodowców,a także ludzi,którzy w pełni świadomie tam psa kupują,pomimo przestróg innych.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez m.m 23 sty 2009, o 11:43

Asiekk napisał(a):ale tlumacze ze chce szczeniaka.nie mam tam takiego

Każdego dnia może się pojawić. Sprawdzaj. W internecie znajdziesz też mnóstwo ogłoszeń dotyczących adopcji szczeniąt. Może któreś dotyczą psiaka z Twojej okolicy, albo ktoś pomoże Ci w transporcie.

nie mozecie mi udzielic rad na temat wychowania karmienia itp. o to tutaj proszę..


A to nie ten dział raczej :wink: Poczytaj tematy w dziale "Wychowanie" i "Żywienie".
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bjossa 23 sty 2009, o 15:29

dziwne.. piszesz że chcesz miec dziecko a jednoczesnie godzisz sie wziać do domu psa z niewiadomego źródła...
co zrobisz jak kupiony 'bokser' okaze sie mieszanką wybuchową boksera i amstaffa? nie poznasz po szczeniaku jakich miał przodków... i co z tego że masz psa od szczeniaka skoro nie wiesz skad on pochodzi.. czy jego tatusiem nie był agresywny pies... tak agresja może zostać odziedziczona po przodkach.

Popytaj w hodowlach, zdarza sie że można kupić twz. peta czyli pieska niewystawowego. Nie kupuj psa u pseudo... nie dosc że nakrecasz ten biznes to piesek moze nie byc taki jakiego bys chciała... dodatkowo moze sie okazać, że pies jest chory i wydasz na leczenie dwa razy tyle ile za psa z rodowodem. Poszukaj na forach o bokserach, może trafi sie jakis młody pies podobny do boksera do adopcji, lub podzwon po hodowlach szukajac petów.
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Chita 24 sty 2009, o 11:38

oprocz psow z ciezka przeszłościa w schroniskach jest tez duzo psow juz ulozonych i czekajacych na nowy domek. jesli jest jakis pies w schronie ktory ci sie podoba to zapytaj sie o to jaki jest i jaka mial przeszlosc oraz o to czy nadaje sie do twoich warunkow opiekuna tego psiaka. psiak odwdzieczy ci sie calym swoim sercem.

na twoim miejscu przeszlabym sie po okolicy i popatrzyla na psy bezdomne(tak zrobilam i mam Basterka)
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

paw prints