Uzależnienie

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez ValdeQ 19 lip 2005, o 18:03

Zepsute zęby :?:
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Asiek 19 lip 2005, o 18:18

Spodziewałam się czegoś gorszego... :wink:
...Prostych słów boi się największy nawet twardziel
Proste słowa z gardła nie chcą wyjść najbardziej
Avatar użytkownika
Asiek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 16 kwi 2005, o 11:14

Postprzez cogar 20 lip 2005, o 08:21

ciemnooka napisał(a):no wlasnie :D ja tez nie popieram jedzenia non stop karmy ;mam psa i on dostaje czasami normalne jedzenie domowe i woli je i jak narazie nigdy nie chorowal i nie mial klopotow zoladkowych a psy ktore jedza karme zawsze na cos choruja(klopoty z zoladkiem ) :wink:


Jestem pod wrażeniem osądu- sama to wymyśliłaś, czy też może z jakiejś literatury się tego dowiedziałaś? A może badania statystyczne prowadzisz?
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez jola 20 lip 2005, o 09:00

Czekolada w duzyyych ilosciach moze spowodowac zejscie psa poniewaz zawiera skladniki,ktorych organizm psa nie przyswaja.Znam dziewczyne ,ktorej Goldek zezarl duza tabiczke czekolady i tydzien czasu spedzili u weta na kroplowkach i cudach wiankach ledwo go odratowali. :evil:
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cogar 20 lip 2005, o 09:09

Zgadza się, to tak jak u małych dzieci, do drugiego roku życia nie powinny jeść czekolady, bo jej nie przyswajają. Wykorzystując okazję przestrzegę was jeszcze przed winogronami (i rodzynkami) niektóre psy (nie wszystkie i nie wiadomo od czego to zależy) bardzo źle znoszą zjedzenie choćby jednego winogronka, czy kilku rodzynek. Może się to zakończyć nawet śmiercią, a w najlepszym wypadku marskością wątroby. Lepiej dmuchać na zimne.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Lucjusz 20 lip 2005, o 09:34

moj Maine Coon'ek uzaleznil sie od tunczyka w kawalkach w sosie wlasnym
Lucjusz
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 10:22
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez cogar 20 lip 2005, o 09:36

Może to był Tuńczyk z Kolumbijskich wód przybrzeżnych- z koką?
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez ciemnooka 21 lip 2005, o 16:53

Cogar juz ci odpowiadam - czym sie kierujesz wybierajac karme na pokarm dla psa na pewno tym ze tak ci kazal wet i wszyscy tak robia ; oczywiste czy myslisz ze tam znajduje sie wszystko to co w pozywieniu bo ja nie sadze moj pies od 9 lat nie chorowal a twoj ?pozatym karma to tylko dodatek a nie pozywienie powinna byc uzupelnieniem ;nie wiem skad ty bierzesz swoje wiadomosci ale od dawno wiadomo ze najzdrowsze jest jedzenie naturalne domowe nie mowie tu o schabowych i salatkach :lol: pokarm powinien zawierac pelnowartosciowe mieso zboze oraz jakies warzywo takze nabial ;nie sadze zeby karma w 100% to zawierala ;w ostatnich latach nie tylko psy jedza karme weszla ona juz dla wszystkich zwierzat od chodowlanych na wsi po zwierzaki domowe i to jest straszne bo ludzie wola isc "na latwizne"lepiej rzucic pare chrupek niz przygotowac samemu jedzenie; :evil: a to jak sie okazuje nie wychodzi na zdrowie nikomu :lol:
Posiadaczka malego pinczerka Tocia i od niedawna porzuconego kociaka;-))
Avatar użytkownika
ciemnooka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 263
Dołączył(a): 27 cze 2005, o 16:00
Lokalizacja: podlaskie/Belgia

Re: Uzależnienie

Postprzez mery1998 11 mar 2022, o 18:11

Może zobaczcie o oferują kliniki odwykowe myślę, że warto wziąć udział w takich terapiach to duża szansa na pozbycie się uzależnień bo w klinice otrzymacie kompleksową pomoc na najwyższym poziomie. Polecam się nad tym zastanowić.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Poprzednia strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

paw prints
cron