Kundel sąsiadki i inne bez smyczy

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Holka7 25 sie 2006, o 10:48

Ja bym mimo wszystko spróbowała ze strażą miejską. Na osiedlu moich rodziców pieski biegające samopas tez były zmorą, ale kilka telefonów, ostrzeżeń uspokoiło towarzystwo. Zresztą ta pani chyba nie uważa się za Pana Boga na waszym osiedlu, skoro załatwia sprawy administracyjne? a z tego co piszesz, mozna wywnioskowac, że ona zupełnie bez powodu czuje nad wami przewagę i gra wam na nosie. Zróbcie z nią porządek.
Milucha - Klucha
Avatar użytkownika
Holka7
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 740
Dołączył(a): 13 lut 2006, o 00:36
Lokalizacja: Trojmiasto

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez bery-m 26 sie 2006, o 10:53

Jeszcze pytalaś co zrobić z sąsiadką. mam dwie panie sprzątające i majątez pieski na szczęście małe i mniej agresywne niż Twojej chociaż ujadają zawzięcie na Bilego.Może sprobuj zwrócić uwagę w administracji dyplomatycznie:przykład idzie z "góry ",administracja powinna dbać oprzestrzeganie przepisow,bezpieczeństwo członków spółdzielni itp itd. czasami to bardziej skutkuje niż SM ,której interwencja może zaostrzyć konfliktbądź co bądź sąsiadki. Życzę pomyślnego rozwiązania problemu
Avatar użytkownika
bery-m
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 518
Dołączył(a): 11 maja 2006, o 22:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Kamcia 26 sie 2006, o 12:38

Jak już jesteśmy w temacie sąsiadek, to u nas w bloku zamieszkało pewne państwo z dwoma pinczerami min. (pomijając że pieski chodzą bez smyczy) to jeszce, jak gdzieś właściciele wyjedżają to bezmyślnie zostawijają psy na balkonie. A one ujadają ile sił w tych małych pyskach Z tego co ja wiem były już wizyty ze skargą u właścicieli i już trzymają pieski w domu albo je ze sobą zabierają. Wiec może wystarczy pójśc do sąsiadki i jej wszytsko wytłumaczyć?
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamcia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 331
Dołączył(a): 24 sie 2005, o 10:51
Lokalizacja: z Wrocławia:)

Re: Kundel sąsiadki i inne bez smyczy

Postprzez prawnik 27 sty 2014, o 19:34

Ja bym jednak proponował zakup gazu tylko w formie żelu jest mniej podatny na wiatr dajmy nato taki: http://www.sharg.pl/gaz-pieprzowy-sharg ... ,8535,2243
sam go używam i jestem zadowolony nigdy mnie nie zawiudł
prawnik
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 sty 2014, o 16:55
Imię psa: biba
Rasa psa: owczarek niemiecki

Re: Kundel sąsiadki i inne bez smyczy

Postprzez Nono-45 2 lut 2014, o 12:25

Gaz to niezbyt dobre rozwiązanie...
Nono-45
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 22:04
Imię psa: Niki
Rasa psa: kundelek

Re: Kundel sąsiadki i inne bez smyczy

Postprzez GlodnyZwierzak_pl 2 cze 2014, o 12:18

Proponuję zgłosić ten fakt albo na straż miejską albo do odpowiednich służb zajmujących się zwierzętami,a nawet do schroniska w celu przeprowadzenia kontroli. Jeżeli właściciele wyjeżdżają na dłużej to też zostawiają swoje psy na balkonie? To już czysta głupota.
http://www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.
Avatar użytkownika
GlodnyZwierzak_pl
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 18:39

Poprzednia strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints
cron