Niemowlę i duży pies...

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Niemowlę i duży pies...

Postprzez Iguana77 21 lut 2009, o 16:00

Mam dużego psa, który za każdym razem gdy usłyszy coś za drzwiami bądź zaszczeka inny pies za oknem, podnosi tak głośny alarm, że stawia na nogi pół bloku. Nie mogę sobie z tym poradzić, a niebawem będę mamą i bardzo boję się że moje maleństwo będzie przez te hałasy zestresowane i w ogóle. Nie wiem co mam robić, jak oduczyć Borysa takich zachowań. Moja rodzina doradza mi abym pozbyła się psa, oddała go w dobre ręce, ale to absolutnie nie wchodzi w grę, gdyż uważam że tak się nie robi, bardzo go kocham i nie po to brałam go do siebie żeby teraz oddawać go gdzieś....
Słyszałam, że kastracja może złagodzić usposobienie psiaka. Czy w takiej sytuacji mogłaby pomóc?
Bardzo proszę o rady. :cry:
Iguana77
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lut 2009, o 15:44

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Paulinka... 21 lut 2009, o 17:48

Możliwe , że na szkoleniu oduczyliby psiaka takich zachowań.
Jeżeli Cię stać to wyślij psiaka na szkolenie i wykastruj go.
Kastracja nie tylko złagodzi nieco charakter psa , ale uchroni od wielu chorób.
Paulinka...
 

Postprzez alexiss1 23 lut 2009, o 19:15

Witam! Ja też Ci radzę dać pieska na szkolenie. Może obejdzie sie bez kastracji :)
alexiss1
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lut 2009, o 19:01

Postprzez mwijatak 23 lut 2009, o 19:28

alexiss1 napisał(a):Witam! Ja też Ci radzę dać pieska na szkolenie. Może obejdzie sie bez kastracji :)


Czy wszyscy łączą się w bólu z ucinanymi jajkami psa :?: :roll: Ludzie, po co mu te jajka :?: Żeby mu testosteron bez potrzeby podnosić??
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Tęczova 23 lut 2009, o 19:33

mwijatak napisał(a):
alexiss1 napisał(a):Witam! Ja też Ci radzę dać pieska na szkolenie. Może obejdzie sie bez kastracji :)


Czy wszyscy łączą się w bólu z ucinanymi jajkami psa :?: :roll: Ludzie, po co mu te jajka :?: Żeby mu testosteron bez potrzeby podnosić??


ostatnio oglądałam taki program, w którym facet opowiadał jakie to straszne dla psa, że to mu niszczy osobowość. i gdyby ktoś mu tak zrobił, to nie wie jak by dalej żył :rotfl:
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez Paulinka... 23 lut 2009, o 19:37

To niech ten facet pomyśli jakby to jemu zabraniali stosunków choćby chciał :roll: Ciekawe co straszniejsze utrata jajek i popędu czy całe życie z popędem bez stosunków :?:
Paulinka...
 


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 29 gości

paw prints