Zanim kupisz...

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Re: Zanim kupisz...

Postprzez karon78 8 wrz 2014, o 11:00

Zawsze w okresie wakacyjnym wrasta ilość porzuceń piesków, no bo dla niektórych czworonog na wakacjach to jak przysłowiowa kula u... :(
karon78
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 wrz 2014, o 07:12
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Mika, Pikuś, Misio
Rasa psa: ratlerek, mieszaniec, chihuahua

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Zanim kupisz...

Postprzez poulskrzypud 21 paź 2014, o 07:55

Wg mnie porzucenie psiaka na pastwę losu to totalna głupota. Pies to nie rzecz/zabawka, którą jak się znudzi można wyrzucić i problem z głowy. Jak każdy wymaga zainteresowania i opieki. Zanim kupiłem psa tego nie rozumiałem, teraz wiem jednak że to bardzo duża odpowiedzialność. Tak jak wcześniej zostało tu wspomniane zbyt wiele osób działa pod wpływem impulsu, a jak w przypadku każdej decyzji konsekwencje dopiero widoczne są po jakimś czasie.
Zmień swoje CV na skuteczne! Wybierz nasz CV szablon
poulskrzypud
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 08:17
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Bombek
Rasa psa: York Terrier

Re: Zanim kupisz...

Postprzez Dom!n!k 5 lis 2014, o 23:52

Konsumpcyjny styl życia: chcę pieska - mam pieska, nie chcę pieska - wyrzucam. Bo przecież pies nie powie, że cierpi.
Dom!n!k
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 wrz 2014, o 20:14
Lokalizacja: Warszawa Wawer
Imię psa: Remik
Rasa psa: spaniel

Re: Zanim kupisz...

Postprzez Ghost 21 lut 2016, o 12:33

Takich ludzi, co porzucają zwierzęta, również należałoby porzucić w lesie, niech przetrwają miesiąc w dziczy, niech zobaczą jak tam jest. Jak nie przeżyją - żadna strata..
Ghost
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 lut 2016, o 21:52
Imię psa: Jankes

Re: Zanim kupisz...

Postprzez turbo 27 paź 2016, o 11:19

Ja kompletnie nie rozumiem takich ludzi, nie mają serca.. Przecież zwierzęta to nie zabawki
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl
turbo
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 wrz 2015, o 12:58
Imię psa: Turbo
Rasa psa: beagle

Re: Zanim kupisz...

Postprzez Wojciech_Pe 11 mar 2021, o 14:48

Również bardzo mnie boli takie zachowanie. Przecież wystarczy psiaka zostawić na jakiś czas w hotelu dla zwierząt, u rodziny albo odpowiednio wybrać kierunek podróży i po prostu zabrać go ze sobą. Moi znajomi zawsze jadą na wakacje wypakowani w jakieś papiery toaletowe w rolkach, kubeczki i wszystko, co może być pomocne w wycieczce z pupilem. Normalnie jak z dzieckiem :D
Wojciech_Pe
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lis 2019, o 08:03
Imię psa: Zorro
Rasa psa: Husky

Re: Zanim kupisz...

Postprzez Inatka93 30 lip 2022, o 10:08

Pewnie, że można sobie różnego rodzaju rzeczy kupować i nie zawsze wiedzieć, co jest ważne, a co nie, jednak wydaje mi się, że najlepsze będą odpowiednie poradniki. I na razie ja sprawdzam punkty takie jak https://ohtea.pl/ , gdzie można kupić fajną herbatkę na każdą okazję. To mi się na przykład bardzo podoba.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Zanim kupisz...

Postprzez payok 14 lut 2023, o 09:02

Też przed zakupem sprawdzam najpierw opinie innych osób jak np. narzędzia kupowałem z oferty https://acfp-ondaine-loire.org/top-5-na ... mpresorow/ upewniłem się czytając komentarze poprzednich klientów. Jestem w trakcie wyposażania mojego warsztatu, więc zależało mi na narzędziach dobrej jakości. Pozdrawiam.
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 351
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09

Re: Zanim kupisz...

Postprzez muszka 16 lis 2023, o 17:17

Na pewno warto sobie wszystko przemyśleć, jak chodzi o zakupy. Nie ma co na pewno pochopnie podejmować decyzje. Ja przykładowo teraz szukałam kleje do gwintów i znalazłam naprawdę bardzo dobre u firmy Ataszek. Teraz kiedy mam przekonanie, że firma ma dobre produkty, planuję tam dokonać zakupu.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Poprzednia strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints
cron