Pomocy!!!!!!!

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Pomocy!!!!!!!

Postprzez Gość 3 kwi 2009, o 19:08

U mnie w okolicy sa dzieciaki.Kiedys mieli psa,i sie nad nim znecali.Ja go im zabralam.Teraz znowu maja psa.Nie widac,ze sie nad nim znecaja.Czy to mozliwe,ze nad tamtym sie znecali a nad ty nie? :roll:
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez KsiezniczkaIza 3 kwi 2009, o 19:23

ja nie rozumiem na czym polega Twój problem .

chodzi Ci o to , aby odebrać im psa ,
czy poprostu zastanawiasz się czy mogli znęcać się nad tamtym , a nad tym nie ? : d

jeśli chodzi o to pierwsze , to nie wiem , może wezwij policję lub schronisko ( choć schronisko chyba nie jest upoważnione do odbierania komuś psa bez nakazu sądowego ? ) .

jeśli jednak Twój problem tkwi w drugiej wymienionej przeze mnie opcji ; d , to myślę , że jest to możliwe , że przejrzeli na oczy i już nie znęcają się nad zwierzętami .
jak mówią : ' ludzie się zmieniają' .
I'm a Jack Sparrow captain, savvy?
Obrazek
http://www.ekomiko.pl
Chcesz być eko? Prosta sprawa! 'Ekomiko' to podstawa.
Avatar użytkownika
KsiezniczkaIza
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 59
Dołączył(a): 19 lut 2009, o 15:04
Imię psa: Lucky.
Rasa psa: jamnik.

Postprzez Gość 3 kwi 2009, o 19:36

Nie.Chodzi o to,ze np. tamtego lubili a tego nie :roll: Tamten byl duzy,a ten jest maly...
Gość
 

Postprzez Chita 5 kwi 2009, o 20:57

z doswiadczenia Ci powiem ze NIEKTÓRYCH LUDZI BARDZO TRUDNO ZROZUMIEĆ :roll:

np. Bory(6miesiecy owczarek niem krodkowlosy) w ciagu 5minutowego spaceru caly czas jest bity. ze nie usiadzie, ze sie polozy pod sklepem, ze nie chce przyjsc, ze przyszedl ale za wolno, ze sie patrzy na innego psa itd itd. pytam sie zula DLACZEGO GO PAN TAK BIJE i slysze BO SIE NIE SLUCHA :shock: :shock: :shock:

SdZ zalatwila tylko to ,ze puszczany jest TYLKO na noc samopas a tak to wychodzi z 'wlascicielem' :x
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints