PROBLEMY!!!

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

PROBLEMY!!!

Postprzez justyna 7 maja 2009, o 07:55

MAM W DOMU SETERKE.MA PRAWIE POL ROKU I ZALATWIA SIE W DOMU,W SALONIE.OCZYWISCIE NIE TYLKO SIKU :evil: CHODZIMY Z NIA NA SPACERY BARDZO CZESTO,TJ OK 8 RAZY DZIENNIE.W TYM 1 SPACER OK 1,5 H.BAWIMY SIE Z NIA,NAGRADZAMY ZA DOBRE...POSIWECAMY PSU NAPRAWDE WIELE UWAGI,A JAK WYCHODZIMY.......JEST ISTNA DEMOLKA.PIES NIE WYJE,NIE SZCZEKA-TAKICH PROBLEMóW NIW MA,ALE NP.kupe rpobi w salonie,a na kable od tv sika.odchodzi mi już mozaika i śmierdzi!!!,zniszczyła buciarkę,zrywa firankę i sika na nią.porozbijała mi wazony,obgryzła ściany z tapet,poodgryzała listwy przypodłogowe,obgryzła narożnik,pościągała palniki z pieca i jednej czesci do dzis nie ma ,rozwaliła zestaw do chińszczyzny,obgryzła bambus,zjadła kwiatka doniczkowego,dywan bambusowy,filiżanki i talerz rozbiła,porozgryzała poduszki,a nawet ściągła żarcie z pieca-nie sięga to wskoczyła na taboret-najpierw sobie podsunęla!!!! upierdzielila tym zarciem cala pologe,rozbiła raz szklankę do soku i zjadla ja.pogryzła ławeczkę do brzuszków.jak koleżanka do mnie przyszła to jej buty cale pogryzla.ostatni numer:mialam zgrzewke wody mineralnej to mi je rozgryzla,zaczela sie nimi bawic i zalala mi mieszkanie 6razy po 1,5litra tj 8 litrow wod na podlodze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prosze szybko o pomoc,nie chce szukac dla niej nowego wlasciciela,ale juz nie mam sily,a!to wazne,mam ja odkad miala 2,5 miesiaca i nie byla uczona :oops: dzis moj chlopak spal spcejalnie w salonie,to nasrala mu kolo lozka,tak jewst co rano.nie wola tylko walnie nawet 3 kupki i wszedzie nalane,ostatni raz wychodzi o 24,pierwszy 7-8 rano.PROSZE O POMOC!!!! :(
justyna
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

skąd jesteś?

Postprzez ailata 7 maja 2009, o 12:27

Rozumiem, że nie jest karana za zrobienie czegoś w domu, a chwalicie ją kiedy załatwi się na dworze?
Co do zniszczeń kiedy zostaje sama, to przyczyny mogą być różne, a od tego co jest przyczyną zależy sposób radzenia sobie z problemem.
Sugeruję pomoc behawiorysty / zoopsychologa (koszt konsultacji pewnie niewielki w zestawieniu ze stratami obecnymi i przyszłymi), więc myślę, że warto.
Ja działam na terenie Łodzi. Jeśli jesteś z innego miasta i podejmiesz decyzję o konsultacji - napisz - poszukam Ci kogoś w Twojej okolicy.
Avatar użytkownika
ailata
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 45
Dołączył(a): 12 kwi 2009, o 18:48
Lokalizacja: Łódź

Re: PROBLEMY!!!

Postprzez Ariane 6 wrz 2009, o 15:13

nie wiem czy to tobie pomoze,ale u moim przypadku zaskoczyl pies za drugim razem.sprubuj go nie spuszczac z oczu w ciagu dnia.przygotuj sobie np.pek kluczy,lub cos co robi halas ,jak tylko zauwazysz ze piesek zalatwia sie rzuc klucze tak by pies sie wystraszyl,ale uwazaj by go nie udezyc krzyknij "fuj" przy tym, to powinno zadzialac pies poprostu wezmie sobie dywan za cos czego sie boi,miejsce w ktorym nasilal jest dobrze przemyc octem psy tego nie lubia.zycze ci cierpliwosci i powodzenia :D
Ariane
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 21:22
Imię psa: Sepid
Rasa psa: Maltanczyk

Re: PROBLEMY!!!

Postprzez zeberka161 7 wrz 2009, o 22:46

a co do zniszczen zawsze mozesz nauczyc ja siedzenia w klatce podczas twojej nieobecnosci to moze jej uratowac zycie !
bo jesli pokopie ja prad to nie bedzie nikomu do smiechu albo zrobi sobie inna krzywde.

a co do zalatwiania to pilnuj ja w dzien i jesli widzisz ze bedzie sie chciala zalatwic to szybka ja wez na dwor..

no coz pies to nie tylko mila przytulanka ale czasem jak dziecko niesforne i musimy sprawic by znalo swoje granice.
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Re: PROBLEMY!!!

Postprzez Ania_Ś 8 wrz 2009, o 11:14

Przez jakiś czas nie pozwól jej wchodzić do salonu.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints