Co robić?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Re: Co robić?

Postprzez Mati2616 29 sie 2009, o 13:28

CHITA Dzisiaj zdarzyła mi się podobna rzecz do Twojej tyle że na Nas w czasie spacery wyleciały dwa psy ( nie rasowe ) trochę mniejsze od Rex-a wypuszczone z czyjegoś ogródka więc zdjąłem Rex-owi kaganiec :x
Chyba chciały mnie ugryźć ale Rex nie dopuszczał ich do mnie :o
Psy nie dawały za wygraną rzucały się jak tylko mogły,Rex mocno szczekał i próbował na nich skakać ale jakoś go trzymałem :roll:
W końcu z domu obok jakaś babka wychyliła się z okna i zawołała " KUBUŚ ! " ale żaden pies nie zareagował ...
Jeden pies rozpędził się i biegł prosto na Nas, a gdy był metr od Rex-a, wyhamował tyłkiem i zaczął strasznie skomleć choć nikt mu nic nie zrobił :roll:
Wtedy przypomniała mi się Twoja historia gdy Baster ugryzł " jamnikowatego " psa i wolałem nie ryzykować, ponieważ gdyby Rex któregoś ugryzł, mogli by zadzwonić po policję ... (tacy już są tutaj niektórzy ludzie )
Zawróciliśmy i poszliśmy inną drogą :x
W domu podziękowałem Rex-owi za to że mnie bronił i bardzo go wygłaskałem :twisted:
Szkoda że mój kolega ( nick z forum - Przemolll ) nie szedł ze mną ponieważ też ma ON-ka ( Szarik ) i może psy by do nas nie podeszły gdyby widziały dwóch trochę większych od siebie psów :twisted:
Obrazek
Mati i Rex
Avatar użytkownika
Mati2616
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 198
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 23:23
Lokalizacja: Radlin
Imię psa: Rex
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Poprzednia strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości

paw prints