mala prosba do was o pomoc

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

mala prosba do was o pomoc

Postprzez zeberka161 29 gru 2009, o 00:07

Na forum jestem juz dosc dlugo ale to nie znaczy ze wiem wszystko i tak dalej...
A moj problem polega na tym iz moja roczna spanielka po przeprowadzce zrobila sie bardzo nerwowa pilnuje swoich rzeczy broni poslania miski (ale z tym juz sobie prawie w 100%) poradzilismy, w dzien jest wszystko ok bawi sie z druga sunia biegaja wyglupiaja sie dziela sie zabawkami itp. potrafia pic z jednej miski mimo ze maja dwie. Ale problem pojawia sie wieczorem gdy spanielka robi sie spiaca wtedy warczy na wszystko co sie jej nie spodoba np. ze ktos wejdzie do pokoju ktos przejdzie obok niej a jak podejdzie do niej druga sunia to tak samo

oczywiscie co do mnie to na moje slowo spokoj sie uspokaja ale problem dotyczy moich rodzicow i mlodszej siostry bo ich sie nie slucha w dzien ok ale wieczorem wcale

oczywiscie za dobre zachowania jest nagradzana smaczkami w ostatnich 2 miesiacach zrobila duzy postep bo nawet daje sie glaskac jak spi ale to nie rozwiazany jeszcze caly problem co moge jeszcze zrobic ?


czym to moze byc spowodowane ?
moze ktos ma jakies doswiadczenia albo jakies wskazowki ?

z gory dziekuje
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints