Jak zarobic na psa z rodowodem?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Jak zarobic na psa z rodowodem?

Postprzez Cavalier 10 sty 2010, o 15:53

Moja kolezanka marzy o psie pewnej rasy. Po dlugim czasie w koncu udalo mi sie ja przekonac, zeby nie kupowala psa z pseudohodowli, tylko z hodowli, z rodowodem, rasowego. Uzbierala 400 zl, potrzeba jej jeszcze ok. 1000. Rodzice jej nie doloza, bo powiedzieli, ze skoro chce psa to musi sama na niego zarobic. Kto ma jakis pomysl, jak moze uzbierac taka kwote? Bo obie nie mamy zadnego pomyslu... A jak Wy zbieraliscie pieniadze na swoje czworonogi?
Nie występuje takie zjawisko, jak "pies rasowy bez rodowodu". Przykro mi. RR.
Avatar użytkownika
Cavalier
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 09:54
Lokalizacja: Halinów

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Jak zarobic na psa z rodowodem?

Postprzez ValdeQ 10 sty 2010, o 17:06

A ta hodowla nie pozwoli jej jakoś odpracować brakującej kwoty? Pomoc przy wystawach, przy szczeniaczkach, rozdawanie ulotek, pielęgnacja...
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Jak zarobic na psa z rodowodem?

Postprzez KrzysiekM 11 sty 2010, o 13:31

To zależy od tego ile masz lat, gdzie mieszkasz i ile czasu możesz na to poświęcić. W większości miast możesz znaleźć firmy zatrudniające głównie uczniów i studentów na zasadach outsorcingu (zazwyczaj wynajmują pracowników innym firmom). Czas pracy jest w nich elastyczny za prostą pracę płacą od 6 zł netto, jeśli ktoś załapie się na jakiś event, prezentację, lub obsługę sprzętu technicznego (dosyć trudno się wkręcić) stawka może skoczyć do 20 zł, lub nawet więcej. Jak chcesz poznać więcej konkretów np. nazwy takich firm, to napisz pw.
KrzysiekM
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 2010, o 14:25

Re: Jak zarobic na psa z rodowodem?

Postprzez Ania_Ś 18 sty 2010, o 11:16

ValdeQ napisał(a):A ta hodowla nie pozwoli jej jakoś odpracować brakującej kwoty? Pomoc przy wystawach, przy szczeniaczkach, rozdawanie ulotek, pielęgnacja...

Pierwsze słyszę o takiej możliwości.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Re: Jak zarobic na psa z rodowodem?

Postprzez KrzysiekM 18 sty 2010, o 11:43

Aniu ValdeQ ma bardzo dobry pomysł. Jak zajmę się profesjonalną hodowlą na pewno wcielę go w życie. Zyskują obydwie strony, czasami po porstu człowiek nie ma czasu, sił, lub chęci, żeby psa umyć uczesać, zrobić nowy wybieg itp. Do tego dochodzą czasochłonne wystawy, czy znalezienie nowych chętnych na szczeniaczki. Młody człowiek dostaje możliwość na zarobienie na ulubionego psiaka, a hodowca pomoc, która czasami jest bardzo przydatna :)
KrzysiekM
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 2010, o 14:25

Re: Jak zarobic na psa z rodowodem?

Postprzez ValdeQ 18 sty 2010, o 14:56

Oraz dodatkowo ów młody człowiek będzie znacznie lepiej przygotowany na przyjęcie szczenięcia wybranej przez siebie rasy.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Jak zarobic na psa z rodowodem?

Postprzez zeberka161 19 sty 2010, o 17:44

tez wydaje mi sie ze oby dwie strony z takiej pomocy by skorzystaly
nie mowie ze kazda osoba by tak mogla zdobyc psa bo bylo by to bez sensu ale sa osoby mlode ktore maja dobry kontakt z hodowlami a dana hodowla zna ta osobe i wie ze naprawde interesuje ja swiat takich psiakow wystaw itp. to czemu mialaby jej nie umozliwic takiego zarobienia na psiaka ?
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints