czy mam kupić yorka ?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

czy mam kupić yorka ?

Postprzez aleksi19 28 sty 2010, o 13:48

Słuchajcie mam problem niewiem czy powinnam kupować yorka ponieważ mama oznajmiła że niebędziemy mieli czasu dla małego a on będzie się nudził sam w domu.
Mama i tata pracują do 16. a nawet do 18. a ja jak to ja musze się uczyć i niewiem jak to by było z takim yorkiem czy on by nie siusiał w domu nie nudził się sam i niegryzł wszystkiego. Bardzo bym chciała takiego pieska ponieważ są cudowne i odrazu je pokochałam ,wiem że lepiej by było wziaść pieska ze schroniska ale ja bardzo kacham te rase i chciałabym by była szczęśliwa. Niewiem tylko czy nie poświęcałabym mu za mało czasu?
aleksi19
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: czy mam kupić yorka ?

Postprzez ValdeQ 28 sty 2010, o 16:13

Nie, nie kupuj. Będzie się nudził i będzie siusiał i gryzł wszystko. Przestaniesz kochać tę rasę, a nawet każdą rasę.

Przygotuj się najpierw teoretycznie do posiadania pieska, a potem kup. Wtedy i Twoja rodzina i piesek będą bardziej szczęśliwi. Na razie nie jesteś przygotowana, bo nie wiesz nawet czego się spodziewać, np. czy piesek siusia, jak często i jak długo.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints