nowy psiak

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

nowy psiak

Postprzez Mathi 23 cze 2010, o 22:41

Witam.

Dokładnie 2 tygodnie temu odszedl nasz kochany kundelek ktory przeżył 17 lat.
Pusto strasznie jest bez niego dlatego planujemy z rodzicami wziąć nowe pieska tym razem od szczeniaka (poprzedni był już starszy jak do nas trafił).
Tylko jest taki problem, żę piesek mieszkałby na dworze (rodzice nie pozwalaja brać psa do domu) w budzi, oczywiscie na podworku biegałby swobodnie.
Problem w tym, jak takiego pieska nauczyć żeby zostawał sam na noc w budzie, od szczeniaka go zostawiać? będzie pewnie piszczał i się bał, nie wiem jak to rozwiązać. Kolejny problem jaki mi przychodzi na myśl to wychowanie. Poprzedni piesek był niewychowany, nie posluszny, teraz rodzice chca bym go nauczył pewnych rzeczy, z tym, że obawiam się, żę jak ja z nim będę spędzał czas i uczył go wszystkiego, to będzie posłuszny ale tylko mi .. kolejny problem, ktory nei wiem jak rozwiazać. No i ostatnie co przychodzi mi na myśl to obcy na podwórko. Porprzedni piesek był uwiązany dlatego nei było problemu, teraz już chcemy by pies swobodnie biegał po podwóku, jak zrobić by nie gryzł i nie szczekał na obcych ktorzy wchodzą na nasze podworko ? By obcych traktował jako swoich ?

pozdrawiam
Mathi
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 31 gru 2009, o 13:42

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: nowy psiak

Postprzez Psychomona 24 cze 2010, o 06:22

viewtopic.php?f=11&t=26277

viewtopic.php?f=11&t=45800

tu tylko zamien dom na klatke na dworze...

viewtopic.php?f=11&t=24883

i inne watki,poszukaj,a moze sie czegos dowiesz...
Obrazek
Nasza Kochana suczka Mia
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Psychomona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 121
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 18:42
Imię psa: Mia
Rasa psa: Malteser/Shih-tzu mix :)

Re: nowy psiak

Postprzez minimini12 21 lip 2011, o 21:51

Możecie mu zbudować z siatki taki kojec na podwórku. Ja dla swoich piesków, które są na podwórku mam kojec na noc i jak są goście psy są w kojcu a tak normalnie biegają po podwórku. To jest bardzo wygodne. Buda jest w kojcu i miski i inne rzeczy dla nich.
Polizanie po twarzy to tak niewiele a tak cieszy :)
Avatar użytkownika
minimini12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 85
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 21:45
Lokalizacja: Kobyłka
Imię psa: Kuba,Reks
Rasa psa: mieszaniec

Re: nowy psiak

Postprzez kasjusz 8 sie 2011, o 10:39

Tak, z kojcem chyba byłoby najlepiej. W każdym razie zdecydowanie lepiej niż trzymanie psa na łańcuchu, czego absolutnie nie popieram. W kojcu piesek miałby chociaż jakąś przestrzeń nie ograniczoną przykrótkim łańcuchem :x
Avatar użytkownika
kasjusz
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19 mar 2011, o 14:41
Imię psa: Kuker
Rasa psa: Labrador

Re: nowy psiak

Postprzez minimini12 16 sie 2011, o 19:00

aha i jeszcze jedno u mnie psiaki były od początku na dworze tata zrobił taki kojec przy domu z siatki ogrodowej a w nocy w garażu ja byłam przy nich przez 2 noce później się przyzwyczaiły ale może dlatego że nie był każdy sam tylko razem proponuję wziąć 2 pieski
Polizanie po twarzy to tak niewiele a tak cieszy :)
Avatar użytkownika
minimini12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 85
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 21:45
Lokalizacja: Kobyłka
Imię psa: Kuba,Reks
Rasa psa: mieszaniec


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości

paw prints