Moj stary pies...

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Moj stary pies...

Postprzez witaminka 20 paź 2010, o 13:16

Witam wszystkich milosnikow psow.Moj pies ma 14 lat to piesek rasy schitzu.Jest ślepy,mało sprawny ruchowo.Bardzo go kocham.Wychowywał sie razem z moimi dziecmi.Kiedy przeglądam zdjęcia i widze go jako radosnego szczeniaka serce mi peka z żalu bo nie umiem mu pomoc.
Nawet teraz kiedy to pisze leca mi lzy.On siedzi przy mnie i wie ,że go bardzo kocham.Poradżcie co mam zrobic?
leczenie jego przypadlości juz nic nie daje a ja nie mam sumienia go zabic.
witaminka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 paź 2010, o 13:04
Imię psa: Czarek
Rasa psa: schitzu

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Moj stary pies...

Postprzez pietruszka 20 paź 2010, o 19:40

a dlaczego chcesz go zabić (co za wstrętne słowo), za jego starość, ślepotę? za to że mniej się rusza? to jest jakieś utrudnienie jakiś dyskomfort, ale żeby od razu taka drastyczna decyzja? Nie wiem, może się nie znam ale wydaje mi się że ślepe psy radzą sobie dobrze są może bardziej ostrożniejsze w poruszaniu się. A to że mniej się rusza to też jest "przywilej podeszłego wieku". Jeśli pies funkcjonuje mimo wszystko dobrze, jest zdrowy (pomijając to co mapisałaś) to dlaczego przerywać jego życie .....
Pies - cztery łapy i ogon - szczęście w domu :)
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa :)
Avatar użytkownika
pietruszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 270
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 20:51

Re: Moj stary pies...

Postprzez Marcelina 23 paź 2010, o 15:14

Popieram. Jeśli pies jest zdrowy i się nie męczy, to nikt nie powinien myśleć o odebraniu życia. Staraj się ile możesz, aby stało się piękniejsze, ale nie odbieraj mu go.
Avatar użytkownika
Marcelina
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 wrz 2010, o 16:10
Imię psa: -
Rasa psa: -

Re: Moj stary pies...

Postprzez pati_b 13 cze 2011, o 15:07

Zgadzam się z wami!
Mój sąsiad ma starego psa bo ma aż 18lat jest to owczarek niemiecki.
Też jest ślepy i nie biega jak szczeniak a mimo to cały czas chodzi po podwórku i szczeka na samochody :)
Jest w bardzo dobrej formie, nadal chodzi na spacery ze swoim właścicielem co prawda nie biegają, bo jego pan też nie jest młody bo ma 68 lat. :)
A wykorzystując to, że pies jest duży sąsiad zakłada mu na grzbiet taką opaskę jakby z wystającymi kijkami i wtedy pies uwarza na przeszkody

Moim zdaniem nie powinnaś mu odbierać życia! On chce być przy Tobie zna Cię od lat!!
Pies to też człowiek xD
pati_b
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 4 cze 2011, o 14:40
Imię psa: Zuba, Sindi, Sammy, Scooby
Rasa psa: Dalmatyńczyk, Bernardyn/Owczarek środkowoazjatycki


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości

paw prints