Pytanie

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Re: Pytanie

Postprzez AneciaX 6 lut 2011, o 02:20

Przepraszam za moje poprzednie pytanie, faktycznie było dość głupie... ;P Mam inny problem dotyczący mojego psa... Ma on już 5 miesięcy, a nadal załatwia mi się w domu. Nie powiem, bo zdarza mu się, że zawołać na dwór, ale w większości tego nie robi... Muszę go sama ciągnąć... Nie wiem czemu... Mama sie już denerwuje, mówi, że jeżeli się to nie zmieni, to go odda komuś innemu... Co ja źle robię? Wychodzę z nim 4x dziennie mniej więcej o tych samych porach, a i tak załatwia się w domu... Przecież nie mogę z nim wychodzić co 2 godziny... Na domiar złego, gdy go karcę ( daję mu lekkiego klapsa w tyłek ) on na mnie warczy i mnie gryzie i to z taką złością, jakby chciał mnie zagryźć na śmierć ;( a przecież muszę mu jakoś pokazać, że źle robi. Martwi mnie to, ja już nie wiem co mam robić, błagam doradźcie mi coś, póki on jest jeszcze mały i póki można go jeszcze nauczyć, bo ja już nie mam siły, załamię się jak mama go odda ;(;(
AneciaX
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 12:31
Imię psa: Ciapek
Rasa psa: kundelek :)

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Poprzednia strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

paw prints