Buldog pogryzł moje dziecko. Moje psy szukają domu...

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Buldog pogryzł moje dziecko. Moje psy szukają domu...

Postprzez kamobu 26 maja 2011, o 00:09

Szukam domu dla moich piesków...
Mój 4 letni synek przeżył koszmar.
Pies wujka rzucił się na niego gdy siedział na trawie w ogrodzie.Przyglądał się króliczkowi w klatce.
Pies z którym zawsze się bawił, podbiegł do malucha, przewrócił go, przygniótł i zaczął gryźć.W końcu złapał go za ucho i rozrywając je , ciągnął dziecko po trawie.
Trwało to kilka,kilkanaście sekund.Te sekundy zmieniły życie chłopca.
Po operacji i dwóch tygodniach spędzonych w szpitalu, mógł wrócić do domu.
W domu czekały na niego stęsknione zwierzaki. Dwa psy ,dwa koty i rybki.
Mój synek bardzo się starał nie bać własnych psów.
Niestety jego trauma, się pogłębiała. Napięcie całej rodziny odczuły też zwierzaki.
Psiaki były zdezorientowane. Nic złego nie zrobiły, a był traktowane inaczej.
Szukaliśmy pomocy u psychologów, dziecięcego i psiego.Po wielu rozmowach ,zapadła decyzja, że zarówno dla rodziny jaki dla psów będzie najlepiej się rozstać.
Nie jest to jednak takie proste. Nie oddamy psów do schroniska. One też są ofiarą wypadku z buldogiem.
Szukamy dla nich domu gdzie będą kochane jak na to zasługują.

Hawa - Mieszaniec wielkopolski. Ma około 9 lat.Wykastrowany.
Jest z nami od lat ośmiu.
Ma wszystkie cechy psa pasterskiego. Potrafi zagonić koty do domu. wystawić wiewiórkę , bronić stada .Jest bardzo cierpliwy, mądry i opiekuńczy.Uwielbia dzieci, zawsze pilnuje najmłodszego. Jestem pewna ,że gdyby był z nami w dzień wypadku , ratował by dziecko. Moje dzieci kładły się przy nim w jego posłaniu, próbowały karmy z jego miski. Dzieliły się z nim oczywiście też wszystkim.Loda raz lizał piesek a raz dziecko .
Pies który....jest wyjątkowy, cudowny,mądry i kochany....

Angel- ur.10.07.2006r.West H.W.T. Po sterylizacji.
Malutka, drobniutka ,piękna sunia. Posłuszna (oba pieski odbyły szkolenie),pogodna,bystra i czujna. Wciąga się w filmy Lubi pieszczoty na kanapie.
Ma w sobie całe mnóstwo energii i radości. Czasem lubi zaszyć się w szafie i przespać pół dnia.
Jest alergikiem. Potrzebuje kogoś, kto będzie ją kochał i dbał o nią.

To dla nas była naprawdę trudna decyzja.
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dobrego domu dla naszych zwierzaków.
[size=150][size=150][/size][/size]
kamobu
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 maja 2011, o 14:49

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Buldog pogryzł moje dziecko. Moje psy szukają domu...

Postprzez Moni 27 sty 2012, o 17:51

Dlatego ja Demonowi zakładam zawsze kaganiec w obecności dzieci
Moni
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 sty 2011, o 14:21
Imię psa: Demon i Chicco
Rasa psa: Bandog i Pit Bull Terrier

Re: Buldog pogryzł moje dziecko. Moje psy szukają domu...

Postprzez Cała Ona * 30 sty 2012, o 16:16

Moni napisał(a):Dlatego ja Demonowi zakładam zawsze kaganiec w obecności dzieci


Z tego co widziałam po fotach Twoich psow wkagańcach to masz miekkie kagańce które nie zrobią krzywdy,ale jeden kaganiec masz z kolcami po bokach-to nie jest dobry pomysł! Choćby nawet ze względy na możliwość wykolenia oka u dziecka,nawet przez nieuwagę.

O kagańcach metalowych już nawet nie wspomnę! :ojej: Sama dostałam takim nie raz po nogach,oczywiście z psiej radości,no ale...bolało!


Jesli chodzi o wątek-sytuacja nieciekawa,wręcz tragiczna! Ale niełatwo będzie Wam teraz znaleźć domek dla Waszych psiaków...
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" /Robert Benchley/
Avatar użytkownika
Cała Ona *
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 15:51

Re: Buldog pogryzł moje dziecko. Moje psy szukają domu...

Postprzez kasjusz 3 lut 2012, o 12:42

Historia dająca bardzo do myślenia, pokazująca, że pies to jednak zwierze i zawsze trzeba mieć to na uwadze. Kaganiec niezbędny, zwłaszcza w obecności małych dzieci.
Avatar użytkownika
kasjusz
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19 mar 2011, o 14:41
Imię psa: Kuker
Rasa psa: Labrador

Re: Buldog pogryzł moje dziecko. Moje psy szukają domu...

Postprzez Moni 6 lut 2012, o 16:01

Ja nie mam kagańców z kolcami, może to był kolec od obroży. Metalowy to jest tylko rudemu zakładany jak wychodzi na miasto, a tak to przy dziecku nie musi nosić. Wiem jak boli cios zadany takim kagańcem :? przykra sprawa.
Moni
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 sty 2011, o 14:21
Imię psa: Demon i Chicco
Rasa psa: Bandog i Pit Bull Terrier

Re: Buldog pogryzł moje dziecko. Moje psy szukają domu...

Postprzez Cała Ona * 7 lut 2012, o 11:48

Moni napisał(a):Ja nie mam kagańców z kolcami, może to był kolec od obroży. Metalowy to jest tylko rudemu zakładany jak wychodzi na miasto, a tak to przy dziecku nie musi nosić. Wiem jak boli cios zadany takim kagańcem :? przykra sprawa.


Faktycznie :D to były kolce od obroży :oops: Przepraszam hihi.
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" /Robert Benchley/
Avatar użytkownika
Cała Ona *
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 15:51


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości

paw prints
cron