Co ja pacze? Nowy wiosenno-fotograficzny konkurs z Ami Play

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Co ja pacze? Nowy wiosenno-fotograficzny konkurs z Ami Play

Postprzez ami play animals 10 kwi 2012, o 09:54

Konkurs „Z nosem w trawie” to konkurs fotograficzny, którego celem jest wyłonienie przez głosowanie Fanów najlepszych zdjęć przedstawiających wiosenne przygody Waszych czworonożnych pupilii. Aby wziąć udział w konkursie oraz móc oddawać głosy na swoich faworytów trzeba być Fanem fanpage’u Ami Play Animals. Konkurs trwa od 4 kwietnia do 10 maja. Od początku do samego końca można umieszczać zdjęcia oraz równocześnie głosować.
Więcej szczegółów w Regulaminie

Zapraszamy na nasz profil www.facebook.com/amiplayanimals
do zakładki "Konkurs fotograficzny"
ami play animals
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 gru 2011, o 10:19

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Co ja pacze? Nowy wiosenno-fotograficzny konkurs z Ami Play

Postprzez jamnik 16 lut 2022, o 19:00

Warto jest ogólnie wspomnieć, że samo już robienie zdjęć jest bardzo fajne i jak dla mnie również istotnym jest to aby przede wszystkim mieć te zdjęcia gdzie przechowywać. Od jakiegoś czas ja kupuję sobie albumy kieszeniowe https://www.albumyfoto.pl/albumy-kieszeniowe.html i muszę przyznać, że właśnie coraz więcej zaczyna się w nich pojawiać. Fajnie jest za jakiś czas wrócić do nich.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Co ja pacze? Nowy wiosenno-fotograficzny konkurs z Ami Play

Postprzez Inatka93 18 cze 2022, o 08:18

Nie znam się na tego rodzaju konkursach, ale to chyba dla amatorów? Specjaliści, tacy jak studio filmowe kraków nie mogą w tym uczestniczyć, prawda? Sama się nad tym zastanawiam, bo mam w rodzinie utalentowanego fotografa, dlatego warto byłoby po prostu wiedzieć,jak to robić i czy odpowiedni konkurs jest dla niej.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Co ja pacze? Nowy wiosenno-fotograficzny konkurs z Ami Play

Postprzez jamnik 28 lut 2023, o 18:44

Jeżeli faktycznie chodzi o same konkursy to ja również chcę powiedzieć, że bardzo ważną opcją jest to aby dokładnie wiedzieć jakie są pomysły na nagrody w konkursach. Jak dla mnie świetnie o tym na pewno napisano w https://www.caprea.com.pl/pomysly-na-na ... onkursach/ i ja właśnie zachęcam was do czytania takich materiałów.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Co ja pacze? Nowy wiosenno-fotograficzny konkurs z Ami Play

Postprzez payok 13 kwi 2023, o 16:34

Sporo jest ciekawych konkursów zależy co chcecie wygrać, bo np. https://www.superpharmkonkurs.pl/ tutaj nagrody wydają się być całkiem ciekawe.
Szczerze, to mi się jeszcze nie udało, ale zawsze próbuję z nadzieją, że przyjdzie ten dzień wygranej :D Wiara nadzieją!
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 351
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints