Ratunku!!!!!

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Ratunku!!!!!

Postprzez zmijka37 7 cze 2012, o 15:22

[b][/b]


Kochani , prosze o dobra rade... a wiec.. przed tygodniem wzielam psa boksera ze schroniska... jest to pies roczny, ale nadpobudliwy.. co prawda mam dom i duzy ogrod, lecz to mu oczywiscie nie starcza, nawet jak ma kontakt z przyroda i dlugie spacery w lesie . Przede wszystkim gdy zostaje sam w domu to demoluje mi wszystko co jest pod reka, sama nie wiem jak on to robi, ale niestety taka jest prawda... malo tego nie wiedzialam, ze umie otwierac sobie drzwi, wiec i to jest kolejny moj problem...to kochany pies, madry, lecz ma dziwne nawyki typu kanapa. Uwielbia spac na sofach z czego tez nie jestem zadowolona. Ma swoje legowisko, lecz jak tylko nadazy sie okazja wskakuje na miekkie i wygodne kanapy . Kolejnym i to bardzo niepokojacym problemem jest nasz kot, ktory byl wczesniej w domu, a on chce go "zjesc" za przeproszeniem. Kotka jest wystraszona i przychodzi tylko do nas na noc na jedzenie i odchodzi. Sama juz nie wiem czy dobrze zrobilam biorac tego psiaka... nie wiem co robic.. pomozcie...jestem zrozpaczona.
Avatar użytkownika
zmijka37
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 13:28
Imię psa: Rex
Rasa psa: Boxer

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Ratunku!!!!!

Postprzez Kasiak321 20 lut 2013, o 16:26

zmijka37 co do legowiska to może złe dobrałaś do wymagań swojego psa. Może powinnaś mu kupić bardzo miękkie i wygodne posłanie na przykład coś takiego: http://www.york-shop.pl/legowiska/legow ... usive.html Oczywiście to tylko propozycja bo nie wiem jak dużego masz tego psiaka :)
Kasiak321
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 51
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 19:19
Imię psa: Ari
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: Ratunku!!!!!

Postprzez cockermanka 21 lut 2013, o 10:29

Kasiak321,przestań spamować w każdym poście! Co za bzdury wypisujesz....tak poza tym...

Ten pies wymaga masy konsekwentnej pracy,a nie innego legowiska...
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints