Będą szceniaki Buldoga Amerykańskiego

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez mmiodek 11 maja 2006, o 08:43

Zaznaczam tylko, ze pies z emblematu już nie żyje. Witam niniejszym tutejszych forumowiczów, choć jak wcześniej zaznaczyłem będę raczej rzadkim gościem - pewnie najczęściej w tematach adopcyjnych, bo mój młodszy brat co i raz znajduje jakiegoś biednego porzuconego psiaka a ja mu pomagam znaleźć dom...
Pozdrawiam - Mirosław Miodek
Avatar użytkownika
mmiodek
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 maja 2006, o 08:21
Lokalizacja: Łódź

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mwijatak 11 maja 2006, o 08:51

No to witam Cię serdecznie :wink: Napewno znajdziesz odpowiednich towarzyszy do dyskusji :wink:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Co się dzieje z kundelkami?

Postprzez Leszek 14 maja 2006, o 18:03

W rozmnażaniu kundelków nie widzę nic złego. Nie podoba mi się jednak fakt ich "taniości". Wiosną i latem pojawia się w blokach mnóstwo rozmaitych szczeniaczków wyprowadzanych przez dzieci. Ich rodzice, bez przemyślenia, kupili je po sto, czy dwieście złotych. Potem te kundelki w zaczarowany sposób znikają. Gdy zapytałem sąsiada rodziców co się stało z posiadanym przez niego spanielkiem - odpowiedział, że oddał go na wieś do rodziny. Ojciec powiedział mi, że poprzedniego roku tak samo było z wyprowadzanym przez syna sąsiada rotwailerem. Ciekawe, gdzie trafiły te pieski? Tanio zakupione zostają prawdopodobnie porzucone w podmiejskim lesie lub w pobliżu schroniska. Czy tak samo dzieje się z psami rodowodowymi - szczerze wątpię!
Samo to jest dla mnie dostatecznym powodem by zaprzestać rozmnażania psów poza hodowlami.
moja stronka: www.cobegarden.pl
Avatar użytkownika
Leszek
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 maja 2006, o 18:08
Lokalizacja: Ciechanów

Postprzez Jadzia 14 maja 2006, o 18:19

Trzeba dodać, że tylko prawdziwe hodowle powinny zajmować się rozmnażaniem, planowanym i przemyślanym :roll: Bo jest mnóstwo pseudohodowli, które rozmnażają psiaki bez umiaru - liczy się tylko zysk. Ale takie szczeniaki w świetle prawa są kundelkami, chociaż są podobne do takiej czy innej rasy, i tak są reklamowane :shock: I wcale nie są takie tanie :shock:
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Re: Co się dzieje z kundelkami?

Postprzez cogar 15 maja 2006, o 20:54

Leszek napisał(a):W rozmnażaniu kundelków nie widzę nic złego. Nie podoba mi się jednak fakt ich "taniości".


To nie w taniości problem. Sam adoptowałem sunię (nic za to nie płacąc poza benzyną spaloną w celu jej przywiezienia) i kochałem ją najmocniej jak tylko umiałem. Gdyby to było możliwe wolał bym, żeby jakaś krzywda zamiast jej przytrafiła się mi... to nie wystarczyło, Crumlin już nie żyje... ale to nie o tym mowa. Ja nie widzę również problemu w rozmnażaniu kundelków, zawsze to urozmaicanie puli genetycznej (w końcu nie wszystko co człowiek wymyśli musi być super). Jest jednak jedno ALE. Jeśli rozmnażasz, to bierzesz na siebie odpowiedzialność za los szczeniąt, tak samo właściciele biorą na siebie taką odpowiedzialność. Wszystkie szczenięta są rejestrowane, a następnie chipowane. Temat na forum już wielokrotnie poruszany.

dokończę może później, bo muszę lecieć
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Gość 23 maja 2006, o 15:46

A ja rozumiem temty o rozmnażaczach itp i juz na niejednym forum spotkałem się z wręcz szydzeniem z ludzi którzy takowe psy mają.
I właśnie tego nie rozumiem...tych wszystkich odpowiedzi na ten post. O co tu chodzi?
Jest kochana sunia? Jest. Będa szczeniaki? Będą.
Nie każdy od razu jest rozmnażaczem tak jak sądzicie.
I jak to się mówi "nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku bo dziadek się śmiał i to samo miał" czyli na chłopski rozum...każdemu się może trafić i taka jest prawda.
Tu szczenięta były chciane i kropka.
I jaki macie problem??
Juz od wieków czytam wypowiedzi na tych forach , jakie ataki stosujecie.
Powiem jedno to jest bez sensu.
Obrażacie ludzi "czasem" zupełnie niewinnych a ci którzy zasługuja na miano rozmnażaczy i na prawdziwe ukrzyzowanie dalej swoje psy rozmnażaja i śmieją się wam w zywe oczy. To po jakiego te nerwy i te oskarżania jak rozmnażalnie dalej istnieja a wasze uwagi są przez takich "Chodowców" wyśmiewane. Nic nie robicie w tym kikerunku tylko piszecie te posty jeden za drugim od dawien dawna i nic wam to nie daje.
A zauwazcie ze co niektórzy moga czuc się urażeni bo nie maja zamiaru rozmnażać...
Tak się burzycie, jeden ma hodowle, drugi wolontariuszem jest i się szczyci, trzeci niewiem co jeszcze a na allegro od co najmniej roku istnieje facet o nicku FIOLCIO33 i sprzedaje sobie najspokojniej w swiecie psy po niezłych cenach i jakby tego było mało beagle z cocker spanielem 200zzł albo York z Sznaucer mini 500zł itp.
To jest w pożątku tak??
Bo moim zdaniem to się nazywa rozmnażacz i na dodatek istnieje już ho ho bo go obserwuje kiedyś nawet próbowałem go wykryć ale nie powiodło się.
Zróbcie coś z tym !! a nie zajmujecie się można powiedzieć pierdołami.
Chcemy widzieć efekty waszj pracy...nie tylko ostre wypowiedzi. Gadacie a siedzicie w domach na d... i nic nie robicie. Tak to i ja potrafie....obrażać i naskakiwać.
Do roboty...jak macie takie weny i wtyki to zakończcie działalnośc tego gościa na allegro.
Gość
 

Postprzez Gość 23 maja 2006, o 15:49

Miało być w porządku przez rz..przepraszam ale już mnie nerwy poniosły :roll:



http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4089001
a oto i strona dzielnego rozmnażacza
Gość
 

Postprzez DKról 23 maja 2006, o 17:15

Szlag mnie trafia co ten c...j wyprawia :evil: . Przepraszam za ten niecenzuralny wyraz ale to samo mówi za siebie. To przechodzi ludzkie pojęcie Obrazek. Wiem, że to nic nie zmienia ale musiałem to napisać.
Obrazek

Obrazek
DKról
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 262
Dołączył(a): 13 maja 2006, o 14:07
Lokalizacja: z domku (niedaleko Krakowa)

Postprzez Iwona26 23 maja 2006, o 17:53

Więc sami widzicie... nie warto panikować i osądzać właścicieli psów nie rodowodowych , właścicieli którzy swoje pieski naprawdę kochają!!!!


Zajmijmy się takimi buuu nawet niewiem jak to nazwać.
Avatar użytkownika
Iwona26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 145
Dołączył(a): 23 maja 2006, o 08:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez mwijatak 23 maja 2006, o 18:42

Temat allegro i rozmnażaczy sprzedających tam szczeniaki jest już od dawna poruszany na wszystkich mozliwych forach i ta sprawa była zgłaszana do samego portalu :roll: Niestety jak widać, bez skutku :roll: Z tego co wiem teraz trwa walka o zlikwidowanie możliwości handlu zwierzetami na aukcjach - z jakim skutkiem nie wiem. Mam tylko nadzieję, że wreszcie dotrze to do odpowiednich ludzi :?
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez cogar 24 maja 2006, o 23:20

Póki prowizja od sprzedanej sztuki dociera do odpowiednich ludzi mało prawdopodobne jest by coś się zmieniło bez zdecydowanej reakcji dużej grupy użytkowników allegro
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints