Ca De Bou Pies z Majorki

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

Ca De Bou Pies z Majorki

Postprzez Iwona26 23 maja 2006, o 09:02

Sprzedam szczenięta ca De Bou urodzone 3 maja 2006 roku po rodzicach dobrego pochodzenia Matka rodowodowa Twierdza Samuraja , ojciec porodowodowy po rodzicach z Osanny(dokumenty do wglądu). Są 3 suczki i dwa pieski.
Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu 507210729 601660372 lub poprostu na emaila.
Zdjęcia piesków mogę również wysłac na emaila.
Pieski można obejrzeć osobiście w Sosnowcu. Jeśli chodzi o odbiór to mogę dowieżć na uzgodnioną odległość w okolicach Katowic. Istnieje również szansa dowiezienia na trasie Katowice Nowy Sącz (lipiec).
Cena 700zł


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Iwona26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 145
Dołączył(a): 23 maja 2006, o 08:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez gizmo.25 23 maja 2006, o 20:36

Rozumiem że sprzedajesz kundelki :!: :!: :!:
Bardzo podoba mi się stwierdzenie "porodowodowy" :lol:
Co to znaczy "porodowodowy"?
Avatar użytkownika
gizmo.25
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 24 mar 2005, o 12:18
Lokalizacja: Józefosław k/Warszawy

Postprzez Iwona26 23 maja 2006, o 21:32

Wyrażnie w ogloszeniu jest napisane i wyjaśnione.
Niech będą kundelki, niech będą rasowe czy rodowodowe nie ma znaczenia. Są na tym świecie i szukam im odpowiedzialnych domów.
Jak kundelek czy nie rodowodowy to nie do kochania??

Nigdzie nie pisze, że to forum tylko dla rodowodowych psów :roll: Przynajmniej nie zauważyłam takiego zastrzeżenia.
Avatar użytkownika
Iwona26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 145
Dołączył(a): 23 maja 2006, o 08:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez borderek 26 maja 2006, o 12:38

Witamy kolejną pseudohodowlę.
Avatar użytkownika
borderek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 701
Dołączył(a): 17 sie 2005, o 11:50
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Iwona26 27 maja 2006, o 18:19

Hmm..Ku Waszemu zdziwieniu nie prowadze ani hodowli ani pseudohodowli. Szczeniaki to czysty przypadek i zaskoczenie dla nas ogromne.
Sunia nasza ma 3,5 roku i to jest jej pierwszy i ostatni miot.
Historia długa......napisze finał. Odwiedziliśmy zaprzyjażnioną hodowle Ca de bou.
Sunia utyła weterynarz badał 3 razy i za każdym razem była opinia , że ciąża urojona.
Pojechaliśmy na długi majowy weekend i w drodze powrotnej ok 30 km przed naszym domkiem przyszedł pierwszy szczeniak.
Weterynarz został powiadomiony o tym fakcie tłumacząc się dość głupio.
I tak zostałam "babcią".
Avatar użytkownika
Iwona26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 145
Dołączył(a): 23 maja 2006, o 08:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Jadzia 27 maja 2006, o 18:47

Nie wiedziałaś, że suka ma cieczkę :?: :?: Nieprawdopodobne :shock:
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez joan 27 maja 2006, o 18:51

Jadziu, czasami, bardzo rzadko, zdarza się, że suczka ma utajoną cieczkę, żadnych zewnętrznych objawów,słyszałam to od doświadczonych hodowców, takich ze stażem ponad 20 letnim.
.....................
ale nie wiem, jak było w wyżej opisanej sytuacji :?
Avatar użytkownika
joan
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 935
Dołączył(a): 8 lis 2005, o 19:34

Postprzez Iwona26 27 maja 2006, o 20:06

Inez przeszła w wieku 2 lat chorobe narządów rodnych i w wyniku tej choroby została zdiagnozowana, że nie będzie mogła mieć szczeniąt.
Zaznacze tylko, że stwierdził to ten sam weterynarz który stwierdził ciążę urojoną, ale to już inna historia.
Dla zainteresowanych mogę podać dokładne dane tego cud weterynarza z Sosnowca.

A jeżeli chodzi o rozmnażanie to jeszcze dodam, że mieszkam w małym mieszkaniu mam 2, 5 letniego syna i dwa króliki. NIgdy bym się nie zdecydowała na szczeniaki z tych wymienionych powodów i z powodów finansowych(trzeba je zaszczepić ,odrobaczyć nakarmić itp).
A jeżeli już się pojawiły, pokochaliśmy je bardzo, są częścią rodziny. Wychowują się w bardzo dobrych warunkach, z dzieckiem, mają miłości pod dostatkiem- są już odrobaczone i czekają na szczepienia(finansowo pomogła mi siostra).

Zaznacze że telefon 507... jest już nieaktualny informaacje pod nr 601660372
I nie oddam ich napewno byle komu i gdzie popadnie.
Avatar użytkownika
Iwona26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 145
Dołączył(a): 23 maja 2006, o 08:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez afryga 1 cze 2006, o 08:16

Chwilunia.
Skoro nie miałaś pojęcia, że suczka ma cieczkę, to skąd pewnośc, że suczkę pokrył pies akurat podczas wizyty w hodowli :shock: ? Skoro jej nie pilnujecie :evil: (w innym wypadku suczka nie miałaby szczeniąt, albo przynajmniej wiedzielibyście, że jest przynajmniej prawdopodobieństwo ewentualnej ciąży), to może pokrył ją jakiś kundelek na którymś ze spacerów.
Obecny wygląd szczeniaków o niczym nie świadczy, bo dopiero za jakiś czas będzie widac co z maluchów wyrośnie :? .
Poza tym jak na szczeniaki, w gruncie rzeczy niewiadomego pochodzenia :x , to dośc drogo sobie za nie zyczysz.
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez iwonaa 1 cze 2006, o 12:57

Mam pewność. Na spacerze kundelek żaden suni by nie pokrył bo ślepa nie jestem a poza tym pies chodzi na smyczy. Puszczany jest tylko na terenach zamkniętych tj ogród itp.
Na codzień mieszkam w bloku, drzwi mam szczelnie zamkniete i raczej zadne kundle się nie przewijają. A poza tym łatwo można policzyć jak każdą ciążę.

A poza tym strasznie głupie pytanie.
Co ty myślisz , że ja jestem nienormalna?
Może ty swojego psa puszczasz gdzie popadnie, między wszystkie psy na ulicy. ja natomiast wiem dokładnie z jakim psem i gdzie mój pies ma kontakt.

Skoro nie chcesz szczeniaka to nie pisz wogóle, bo to są ogłoszenia i a nie dział komentowania.
Dla zainteresowanych szczenietami mam wystarczające dowody , że jest to pies własnie tej rasy, reszta osób nie powinna się tym interesować.
iwonaa
 

Nowe zdjęcia

Postprzez Iwona26 1 cze 2006, o 13:02

Obrazek

Obrazek



ZOSTAŁA JEDNA SUCZKA 600ZŁ I PIESEK 650ZŁ
Avatar użytkownika
Iwona26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 145
Dołączył(a): 23 maja 2006, o 08:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez afryga 1 cze 2006, o 20:31

iwonaa napisał(a):Mam pewność. Na spacerze kundelek żaden suni by nie pokrył bo ślepa nie jestem a poza tym pies chodzi na smyczy. Puszczany jest tylko na terenach zamkniętych tj ogród itp.
Na codzień mieszkam w bloku, drzwi mam szczelnie zamkniete i raczej zadne kundle się nie przewijają. A poza tym łatwo można policzyć jak każdą ciążę.

A poza tym strasznie głupie pytanie.
Co ty myślisz , że ja jestem nienormalna?
Może ty swojego psa puszczasz gdzie popadnie, między wszystkie psy na ulicy. ja natomiast wiem dokładnie z jakim psem i gdzie mój pies ma kontakt.

Skoro nie chcesz szczeniaka to nie pisz wogóle, bo to są ogłoszenia i a nie dział komentowania.
Dla zainteresowanych szczenietami mam wystarczające dowody , że jest to pies własnie tej rasy, reszta osób nie powinna się tym interesować.

Twoja odpowiedź jest zupełnie pozbawiona sensu. Jak możesz pisac, że pilnujesz psa, skoro do momentu porodu nie wiedziałas, że suka jest w ciąży :shock: .
Gdybyś jej pilnowała to nie dopuściłabyś do krycia.
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Gość 1 cze 2006, o 21:59

afryga napisał(a):
iwonaa napisał(a):Mam pewność. Na spacerze kundelek żaden suni by nie pokrył bo ślepa nie jestem a poza tym pies chodzi na smyczy. Puszczany jest tylko na terenach zamkniętych tj ogród itp.
Na codzień mieszkam w bloku, drzwi mam szczelnie zamkniete i raczej zadne kundle się nie przewijają. A poza tym łatwo można policzyć jak każdą ciążę.

A poza tym strasznie głupie pytanie.
Co ty myślisz , że ja jestem nienormalna?
Może ty swojego psa puszczasz gdzie popadnie, między wszystkie psy na ulicy. ja natomiast wiem dokładnie z jakim psem i gdzie mój pies ma kontakt.

Skoro nie chcesz szczeniaka to nie pisz wogóle, bo to są ogłoszenia i a nie dział komentowania.
Dla zainteresowanych szczenietami mam wystarczające dowody , że jest to pies własnie tej rasy, reszta osób nie powinna się tym interesować.

Twoja odpowiedź jest zupełnie pozbawiona sensu. Jak możesz pisac, że pilnujesz psa, skoro do momentu porodu nie wiedziałas, że suka jest w ciąży :shock: .
Gdybyś jej pilnowała to nie dopuściłabyś do krycia.



Może i jest dla Ciebie bez sensu, ale znowu ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem.\
Wyraźnie cała sytuacja została przeze mnie opisana doość dokładnie.
I dośc wyraźnie jest napisane , ze byłam u weterynarza nawet 3 razy i zostałam poinformowana o ciąży urojonej!! Widzisz czy nie widzisz, że pisze?


Mniejsza z tym, nie mam zamiaru się tłumaczyć JEST TO DZIAŁ OGŁOSZENIA. Dałam ogłoszenie i czekam na zainteresowanych pozostałą sunią lub pieskiem.

Tu się nie komentuje, ale tak Cię to boli że musisz sobie popisac.
Gość
 

Postprzez ValdeQ 1 cze 2006, o 23:14

Emocje spowodowaly przesunięcie dyskusji z płaszczyzny dotyczącej (nie)rozmnażania psów nierodowodowych na płaszczyznę personalną.

Może lepiej tymczasem dla ochłodzenia atmosfery zamkniemy ten wątek.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości

paw prints