Forum konie.

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

Forum konie.

Postprzez Paulinka 5 wrz 2006, o 16:29

Strona dla wszystkich miłosników konie:
www.swiatkoni.bo.pl
P.S: mam nadzieje że nie łamię regulaminu, jesli tak to przepraszam i prosze o usunięcie teamtu jednak wiem że jest tu też garstka milośników koni i serdecznie chciała bym Was tam zaprosić.
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez cogar 6 wrz 2006, o 07:46

Przenoszę do działu ogłoszeń.
Nie łamiesz regulaminu, jeśli jest to jednorazowe ogłoszenie, a na jego (regulaminu) poznanie najlepszym sposobem jest lekutura --> http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=1026
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Paulinka 6 wrz 2006, o 17:35

Regulamin czytałam ale na niekturych forach uznawano to za konkurencje (tamte fo nie było o koniach) :roll:
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez cogar 6 wrz 2006, o 17:55

2. Zabronione na Forum są wypowiedzi niezgodne z prawem i Regulaminem, obraźliwe, nadużywające wulgaryzmów, a także budzące powszechny sprzeciw Użytkowników. Ponadto zabronione jest natrętne propagowanie przedsięwzięć konkurencyjnych w stosunku do Forum i serwisu psiaki.pl.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez alex4 6 wrz 2006, o 18:38

cogar napisał(a):2. Zabronione na Forum są wypowiedzi niezgodne z prawem i Regulaminem, obraźliwe, nadużywające wulgaryzmów, a także budzące powszechny sprzeciw Użytkowników. Ponadto zabronione jest natrętne propagowanie przedsięwzięć konkurencyjnych w stosunku do Forum i serwisu psiaki.pl.


Jeśli tak mówi regulamin, to znaczy, że złamałaś prawo tego kodeksu, więc ten temat powinien być natychmiastowo zamknięty i usunięty.
Nasze forum :arrow: CyberMix
Obrazek
Avatar użytkownika
alex4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 30 sie 2006, o 16:52
Lokalizacja: Śrem

Postprzez cogar 6 wrz 2006, o 19:05

A Ty mój drogi powinieneś poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem lub czytanie w ogóle- czasem dobrze jest przeprowadzić taką operację na tekście, który planuję się komentować.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez asd 7 wrz 2006, o 08:26

bardzo dobre forum - polecam
asd
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 90
Dołączył(a): 10 gru 2005, o 15:51


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints