I love Mój York - KONKURS NA MISS I MISTERA YORKÓW 27.09.

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

I love Mój York - KONKURS NA MISS I MISTERA YORKÓW 27.09.

Postprzez sbspr 26 sie 2009, o 14:06

"I Love Mój York" - Konkurs na Miss i Mistera Yorkshire Terrier! Oczaruj Jury swoim Yorkiem!

W niedzielę 27 września, w godz. 14-17 w Galerii Łódzkiej miłośnicy rasy Yorkshire Terrier po raz trzeci wezmą udział w imprezie "I love Mój York" i staną ze swoimi pupilami do konkursu o tytuł Miss i Mistera Yorków 2009.
Każdy z właścicieli biorących udział w konkursie zaprezentuje swojego pupila w 3 kategoriach:
- najmodniejszy (prezentacja ubioru oraz inwencji twórczej właścicieli)
- najmądrzejszy (zaprezentowanie 3 sztuczek, zachowania na scenie oraz poziomu wytresowania)
- najpiękniejszy (prezentacja wyglądu zewnętrznego, fryzury i stylizacji oraz prezencja psa)

Jury wybierze spośród uczestników II i I Vice Miss i Vice Mistera oraz parę zwycięzców czyli Miss i Mistera Yorkshire Terrier.
Oprócz konkursu przewidziane są dodatkowe atrakcje takie jak: porady psich stylistów i fryzjerów, psychologów i weterynarzy, dogoterapia, targi psich ubranek, akcesoriów i kosmetyków niezbędnych dla zdrowia i urody pupili, karm i smakołyków, a także prezentacja programu adopcji i pomocy dla zwierząt. Konkurs uświetni występ znanego iluzjonisty - Marka Correlliego.

Patroni Medialni: Express Ilustrowany, Mój Pies, Radio Planeta, portal MM Łódź., www.psy.pl, www.yorkland.pl.

Szczegóły konkursu:
Aby zgłosić swojego pupila do konkursu na Miss i Mistera Yorkshire Terrier, należy wypełnić formularz na stronie www.psy.pl w zakładce: I love Mój York, oraz uiścić opłatę w wysokości 50 zł na konto organizatora:

SBS Public Relations, 90-443 Łódź, al. Mickiewicza 15 a
Multibank 41 11 40 20 17 00 00 48 02 06 05 83 35

Zgłoszenia przyjmujemy do 21.09.2009. O udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń oraz uiszczona opłata.

Serdecznie Zapraszamy!

Kontakt do organizatora:
SBS Public Relations
agencja@sbs-pr.com.pl
042 209 35 20
sbspr
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 sie 2009, o 13:53
Rasa psa: Yorkshire Terrier

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: I love Mój York - KONKURS NA MISS I MISTERA YORKÓW 27.09.

Postprzez sbspr 3 wrz 2009, o 13:09

Ze względu na prośby uczestników, zdecydowaliśmy, że udział w konkursie będzie bezpłatny.

SBS Public Relations
agencja@sbs-pr.com.pl
042 209 35 20
sbspr
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 sie 2009, o 13:53
Rasa psa: Yorkshire Terrier


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints