Do sprzedania szczenięta cane corso . pomóżcie

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

Re: Do sprzedania szczenięta cane corso . pomóżcie

Postprzez sonieka 14 gru 2009, o 23:54

A co do oszustw w rodowodach to niczego nie będę potwierdzać ponieważ tego jest zbyt dużo żebym ja Ty czy choćby ktoś inny mógł coś z tym zrobić . Nie robię krzywdy swojej suczce ? A dlaczego Ty uważasz , że robię ? -nie mam pojęcia . Myślę , że całe te wywody nie mają sensu . Trochę nie rozumiem całej waszej ideologii...pies z rodowodem tak , bez rodowodu nie ...to taki trochę "rasizm" . Dlaczego uważacie , że te psy spotka krzywda? Czy do schronisk bądź do adopcji mało jest oddawanych psów rodowodowych? to nie od psów zależy tylko od ludzi ...a swoimi wywodami na pewno na swój sposób podsycacie w ludziach(właścicielach psów bez rodowodu) chęć do takich zachowań, będzie uważał że ma na to przyzwolenie takich jak Wy A dla mnie jesteście raczej pseudo miłośnikami zwierząt. Pies to pies kochane i bardzo oddane zwierzę i nie decyduje o tym rodowód. Matka mojej suczki powinna mieć rodowód , ale niestety metryka ze względu na konflikt osobisty ( bardzo w skrócie mówiąc ) była nie do uzyskania. Jeśli komuś się pies "znudzi" bo i tacy zwyrodnialcy istnieją to myślisz , że będzie patrzył na to czy ma on rodowód czy nie ? Pewnie Twoim argumentem będzie to , że pies z rodowodem łatwiej znajdzie nowego właściciela , ale ja myślę, że nie koniecznie musi tak być . Właściciele psów rodowodowych nawet pozbywając się dorosłego osobnika zazwyczaj i tak próbują jeszcze na tym zarobić....
sonieka
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 gru 2009, o 18:54
Imię psa: hera
Rasa psa: cane corso

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Do sprzedania szczenięta cane corso . pomóżcie

Postprzez ValdeQ 15 gru 2009, o 00:33

Wciąż czekam na odpowiedzi. Przypomnę niektóre z pytań:

Kiedy szczenięta bedą do odbioru?
Dlaczego psy mają ucięte ogony i czy były to przyczyny medyczne?
Czy zechcesz współpracowac przy powiadomieniu prokuratury o przestępstwie fałszowania dokumentów (rodowodów) oraz ZKwP o łamaniu regulaminu hodowlanego przez członka związku?

sonieka napisał(a):Ja nikogo nie oszukuję ponieważ każdy wie że nie jest to pies rodowodowy!!

No ale ogłaszasz je jako szczenięta Cane Corso, którymi nie są.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Do sprzedania szczenięta cane corso . pomóżcie

Postprzez ValdeQ 15 gru 2009, o 00:42

sonieka napisał(a):A co do oszustw w rodowodach to niczego nie będę potwierdzać ponieważ tego jest zbyt dużo żebym ja Ty czy choćby ktoś inny mógł coś z tym zrobić .

Po pierwsze nie wierzę, żeby takich przypadków było dużo. Po drugie taką mam misję, że będę próbował "coś z tym zrobić".

sonieka napisał(a):Nie robię krzywdy swojej suczce ?

Odpowiedz proszę w jakim jest wieku i ile miała miotów?

sonieka napisał(a):Czy do schronisk bądź do adopcji mało jest oddawanych psów rodowodowych?

Bardzo mało.

sonieka napisał(a):to nie od psów zależy tylko od ludzi

Święte słowa. Dlatego edukujemy ludzi. Psom tylko pomagamy.

sonieka napisał(a):Pies to pies kochane i bardzo oddane zwierzę i nie decyduje o tym rodowód.

To ogłaszaj, że masz do sprzedania kochane i bardzo oddane zwierzęta, a nie że cane corso, w końcu rasa to tylko papierek.
"Pies to pies" - takie najczęściej wytłumaczenie słyszę z ust osób, które swoje psy zaniedbują. Nie chodzi mi w najmniejszej mierze o Ciebie.

sonieka napisał(a):Właściciele psów rodowodowych nawet pozbywając się dorosłego osobnika zazwyczaj i tak próbują jeszcze na tym zarobić....

To bardzo nieładnie. Natomiast Ty chcesz oddać pieski za darmo oczywiście?
NB za "pozbywanie się dorosłego osobnika" niezaleznie czy kundelka, czy rasowego, powinna być kara więzienia. Za niektóre sposoby "pozbywania się" nawet jest.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Do sprzedania szczenięta cane corso . pomóżcie

Postprzez sonieka 15 gru 2009, o 00:47

ta dyskusja nie ma sensu naprawdę więc bardzo proszę o usunięcie tego wątku pozdrawiam
sonieka
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 gru 2009, o 18:54
Imię psa: hera
Rasa psa: cane corso

Re: Do sprzedania szczenięta cane corso . pomóżcie

Postprzez ValdeQ 15 gru 2009, o 00:52

Czyli nie odpowiesz na żadne pytanie? Nawet na najprostsze - w jakim wieku jest suczka, w jakim wieku oddajesz szczenięta, czy będą zaszczepione?

Dobrze, niech to będzie w takim razie ostrzeżeniem dla nabywców.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Do sprzedania szczenięta cane corso . pomóżcie

Postprzez bjossa 15 gru 2009, o 21:18

http://www.forum.molosy.pl/forumdisplay.php?f=103

znajdz im wszystkim dobre domy a potem bierz sie za rozmnażanie. W Polsce schroniska są przepełnione a ty bez zastanowienia powołujesz na świat kolejne psy, po co?
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints