Psy do dogoterapii i pracy z niepełnosprawnymi

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

Re: Psy do dogoterapii i pracy z niepełnosprawnymi

Postprzez juli1988 14 sty 2010, o 17:35

To wystarczy zgłosić chęć pomocy do jakiejś fundacji która juz ma psy przebadane pod kątem pracy z niepełnosprawnymi i szkolić je.

Bo mając 6 szczylów (które nie przeszły pomyślnie testów :( ), na które wydałeś ok 1 000 zł (nie znam się jaka to kwota) to chciał byś żeby Ci się to zwróciło na następne psy - a będziesz miał już ok 6 miesięczne psy po ok 1 000 zł to za takie pieniądze wolałabym kupić szczyla 8 tygodniowego, który nie przywiązał się jeszcze do poprzedniego właściciela, którego ja sobie wyszkolę itp. No chyba że oddawał byś je za darmo ale tu uwaga na pseudohodowców.

Ja na Twoim miejscu hodowle bym sobie odpuściła, bardziej szukała bym psów nadających się do takiej pracy i szkoliła lub doszkalała je.
To ma sen :) i na pewno pomógł byś ludziom i nie zaszkodził psą ;)

Powodzenia,
Julita
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Obrazek

[*] MIKO [*] - byłeś - jesteś - będziesz
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
juli1988
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 292
Dołączył(a): 26 lip 2007, o 14:31
Lokalizacja: okolice Poznania
Imię psa: Goliat, Miko, Rosa, Bubu

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Psy do dogoterapii i pracy z niepełnosprawnymi

Postprzez beatrix 4 sty 2013, o 00:21

krzysiekM to nie jest tak jak bywa w ogloszeniu ,,szukam psa do dogoterapii''. sa rasy z predyspozycjami do tego typu pracy ale wszystko tak na prawde zalezy od charakteru psa i Waszej wiezi emocjonallnej ,wychowania,na ile psiakowi pozwolisz,jakie ustalisz mu zasady ,mzoliwoci rozwoju ile czasu mu poswiecisz,najwazniejsze zeby psiak przeszedl testy predyspozycji WTEDY ZWIEKSZASZ INTENSYFIKACJĘ pracy z psem pod katem dogoterapii a nie tylko oglnych zasad posluszenstwa jestem juz po 1 stopniu dogo wiec cos juz o tym wiem.wszystko zalezy od ciebie jak uszkaltujesz charakter psa.wazne zeby mial czesty kontakt z ludźmiw tym z dziecmi,byl szcepiony odrobaczony i odpchlony no i czysty.standardy dogoterapii sa dostepne na stronach o dogoterapii.no i pod warunkiem ze pies chce i lubi przebywać z dziecmi czy doroslymi chorymi osobami...nie moze gryźć po rekach, miec zapedów agresywnych bronic swych zabawek czy poslania,musi dac sobie wszedzie zajrzec ,dac policzyc zęby czy palce u łapy ,zgaldzac sie na wszystko ,ale ze pies to nie kon nie mzona pzowalac na siadanie na psie!!!!!!lzianie dzieci po twarzy(mimo wszystko niehigieniczne)ja akurat jezdze do warszawy ale w krakowie,wroclawiu czy gdyni tez wiem ze sa takie kursy..to ciagla raca nie ma czasu na urlop od szkolenia psa,bo bedzie zapominal gdy nie bedzie cwiczyl
gonią mnie do spania wiec napisze jutro.pozdr
beatrix
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 08:57
Imię psa: Rafa,Inka,Aisha,Ares,Graf
Rasa psa: labrador,mieszaniecx2,owcz.niemx2

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints