Azor Psi Fryzjer-strzyżenie psów u klienta lub z dowozem

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

Azor Psi Fryzjer-strzyżenie psów u klienta lub z dowozem

Postprzez tok76 20 sty 2010, o 17:16

Witam serdecznie.Mam wielką przyjemność zaprosić do zapoznania się z moją ofertą.Otóż jestem wykwalifikowanym psim fryzjerem z praktyką,który świadczy swoje usługi w domu klienta,a także metodą od drzwi do drzwi czyli odbieram i przywożę pupila (wypielęgnowanego) pod sam dom właściciela.Do pielęgnacji oczywiście stosuję tylko sprawdzone kosmetyki.Nigdy nie stosowałam przemocy,środków nasennych czy też uspokajających...No bo po co? jeśli ma się odpowiednie podejście do zwierząt, kocha się zwierzęta,i umie się z nimi rozmawiać,staje się to zbędne.Tak jak pisałam dużo rozmawiam ze zwierzętami.Rozmowa wpływa na nie kojąco,a odpowiedni ton głosu sprawia,że nie są zestresowane i łatwo poddają się wszelkim zabiegom.
Swoje usługi świadczę w zasadzie na całym Śląsku jednakże z powodu miejsca zamieszkania przeważnie jest to :
RYBNIK,ŻORY,WODZISŁAW,JASTRZĘBIE,PAWŁOWICE,NIEWIADOM,ZAMYSŁÓW itp.
W promieniu 15 km od Rybnika i Żor odbiór i odwóz pupila jest gratisowy.Poza w/w obszar doliczam 0,50 gr od km.
W ramach usług bezpłatnie czyszczę uszka i i obcinam pazurki,a kiedy piesek jest kąpany zostaje dodatkowo wyperfumowany.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę internetową
http://www.psifryzjerazor.pl.
Dla ułatwienia kontaktu podaję nr tel:694-138-863 lub tok76@interia.pl.
Serdecznie zapraszam.Małgorzata Kubica.
tok76
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 17:29
Lokalizacja: Rybnik,Żory,Wodzisław,Jastrzębie itp
Imię psa: Molly
Rasa psa: yorkshire terrier

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

paw prints