POZNAŃ!!!! potrzebna pomoc

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

POZNAŃ!!!! potrzebna pomoc

Postprzez marcysia 28 maja 2010, o 22:48

Witam wszystkich.
Zwracam się z wielką prośbą do poznaniaków
Jestem wolontariuszką od rottweilerów i potrzebna mi pomoc.
Otóż zgłosili się do mnie państwo, którzy muszą oddać 6 letnią suczkę rasy rottweiler. Sunia jest przepiękna z rodowodem.

Jej temat tutaj http://www.forum.rott.pl/viewtopic.php?t=426

po krótce :

Jej Pan zmarł 2 lata temu i odtąd zajmowała się nią żona. Jednak właścicielka również się pochorowała i niestety nie ma siły na wychodzenie z Elzą gdyż sama porusza się za pomocą balkonika mimo tego wychodzi z Elzą jak tylko siły na to pozwalają, jednak spacery 2 godzinne skróciły się 5 min . Suka jest przekochana, nie ciągnie ani po schodach ani na spacerze cały czas czeka na swoją Panią. 2 razy dziennie spoza miasta dojeżdża syn aby wychodzić z Elzą ale to i tak nie wiele daje bo są to spacery 15 min a Elza jest spragniona ruchu. Dlatego postanowili podjąć trudną decyzję o szukaniu nowego domu.

Dlaczego zwracam się o pomoc i jaką :

Suka jest teraz u mnie na weekend gdyż zabieram ją ze sobą na wystawę do Piły do hodowcy być może uda jej się znaleźć ten dom. Jednak dzisiaj kiedy syn przekazywał mi Elzę miał łzy w oczach widać że bardzo ja kochają i serce im pęka ale tak będzie dla niej lepiej. Ja postanowiłam, że popisze kilka postów w sprawie pomocy przy wychodzeniu z Elzą.
Czy jest ktoś kto mógłby pomóc albo zna kogoś kto byłby chętny do wychodzenia z Elzą ? W ten sposób pomoglibyśmy i jej i właścicielom aby ich nie rozdzielać. Suka chodzi teraz po mieszkaniu i jest niespokojna bo nie wie o co chodzi nawet moje 2 rottki ją mało interesują
Państwo mieszkają na Grunwaldzie przy ul. Grochowskiej

Bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!!!!!

kontakt do mnie 501-416-511
marcysia
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sty 2009, o 12:32
Lokalizacja: Poznań
Imię psa: Arwena i Bryś
Rasa psa: rottweiler

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: POZNAŃ!!!! potrzebna pomoc

Postprzez marcysia 28 maja 2010, o 22:54

Oto prześliczna ELZA

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zobaczcie tą śliczną mordeczkę


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

czekamy na smakołyk
:)

Obrazek

miłości :)

Obrazek


Kontakt do mnie : 501-416-511 Marta
marcysia
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sty 2009, o 12:32
Lokalizacja: Poznań
Imię psa: Arwena i Bryś
Rasa psa: rottweiler


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości

paw prints