Kupie ratlerka

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

Kupie ratlerka

Postprzez Jeantaxfree 29 sty 2011, o 20:53

Chcialbym kupic ratlerka pieska nachetniej bialo bezowego moze byc mieszaniec lecz z krotka sierscia i nie za mlodego min 8 tygodni i maksymalnie roczny mile widziane sa papiery od weterynarza. Cena do uzgodnienia.
Dla tych ktorzy uwazaja to za wazne to moze byc tez rasowy pinczer miniaturowy, dla mnie nie odgrywa to roli liczy sie psie serce.
Wszelkie informacje chetnie z zdjecie prosze przesylac na maila: jan.wasilewski@bredband.net
Ps. Z powodow praktycznych tylko wojewodztwo zachodniopomorskie lub mazowieckie
Jeantaxfree
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sty 2011, o 20:29

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Kupie ratlerka

Postprzez Ania_Ś 31 sty 2011, o 12:02

A nie lepiej przygarnąć psiaka ze schroniska i dać mu dom niż płacić za kundelka :ojej: :?:
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Re: Kupie ratlerka

Postprzez Jeantaxfree 31 sty 2011, o 19:30

Szukam tez w schroniskach lecz nie ma tam takiego pieska jakiego ja szukam, pozatym zazwyczaj do schroniska trafiaja niestety pieski z przejsciami a ja nieczuje sie na tyle mocny w psiej psychice zeby podjac sie takiego ryzyka i nichce byc tym ktory byl oddawal pieska z powrotem do schroniska, pozatym czuje tez odpowiedzialnosc w stosunku do moich bardzo mlodych wnukow. wiec jezeli mi ktos z Was pokaze odpowiedniego pieska w schronisku to chetnie go zabiore.
Jeantaxfree
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sty 2011, o 20:29


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 23 gości

paw prints