[czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Powiedz nam coś o sobie, swoich przyjaciołach, pokaż ich zdjęcia...

Moderator: Moderatorzy

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez Psychomona 13 cze 2010, o 21:45

Sliczne slodkosci z niej :mrgreen:

Ja tez robie mase zdjec,wszystkim i wszystkiemu co sie rusza i nie rusza heheh,malo tego 1,5 roku temu kupilam aparat,ktory jest jeszcze pol roku na gwarancji,a jutro jade kupic nowy,bo napalilam sie na lepszy :rotfl: ,a ze robie ogromne ilosci roznych zdjec,wiec potrzebuje dobrego aparatu hehe,moj maz to sie tylko za glowe zlapal jak to uslyszal :roll: :lol:

Moze uda mi sie go dobrze sprzedac na ebay-u wiec nie bedzie duzej straty heheh

Wiec nic sie nie martw jestes zupelnie normalna :lol: i wcale ci sie nie dziwie,sunia jest sliczna,wiec trzeba ja fotografowac :mrgreen:
Obrazek
Nasza Kochana suczka Mia
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Psychomona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 121
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 18:42
Imię psa: Mia
Rasa psa: Malteser/Shih-tzu mix :)

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez czmtsz 24 cze 2010, o 12:21

Witam wszystkich,
chcialabym poinformowac z duma, ze mojej Rooney braciszek zostal zaakceptowany to treningu na Dog AID "dog assistance in disability". Bedzie on pomagal swojej Pani, ktorej zycie jest bardzo trudne z powodu jej chorob. Niestety przyszlo jej zyc z paskudnymi przypadlosciami, ktorych niestety nie mozna leczyc. Leczenie jednej przypadlosci pogarsza druga :( Dziewczyna ma tylko 20 lat i jest on jej jedyna szansa na lepsze zycie.
Buddy-tak ma na imie Rooney braciszek, jest bardzo opanowanym pieskiem, bardzo poslusznym i szybko sie uczy. Ma tylko 6,5 miesiaca i wielkie zadanie przed soba, pomagac w zyciu codziennym swojej Pani na wozku inwalidzkim. Zycze jemu wszystkiego najlepszego. Jego Pani bedzie opisywac dokladnie jak wyglada trenowanie psiaka wiec postaram sie opisac to pozniej tutaj. Jesli ktos jest zainteresowany podaje ponizej linki opisujace choroby.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3 ... sa-Danlosa
http://en.wikipedia.org/wiki/Dysautonomia



Jeszcze chcialabym dodac, ze na tym angielskim forum aktualnie pojawily sie kolejne dwa psiaki, ktore sa trenowane by pomagac swoim wlascicielom. Jest jedna Australijska labradoodlka, ktora po raz pierszy dala znac swojemu Panu o wysokim poziomie cukru we krwi, i jeszcze jeden ktory ma ostrzegac przed atakiem epilepsji. Jestem pod wielkim wrazeniem tych psiakow.

Pozdrawiam
dana
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez Psychomona 24 cze 2010, o 12:45

Smutne ,ze ludzie tak choruja,ale cieszy jak widzi sie ,ze piesek pomaga,robi to chetnie i z radoscia i kocha bezgranicznie swego pana,zyczymy powodzenia braciszkowi Rooney :D i oby jego pani czula sie zawsze jak najlepiej :)
Obrazek
Nasza Kochana suczka Mia
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Psychomona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 121
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 18:42
Imię psa: Mia
Rasa psa: Malteser/Shih-tzu mix :)

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez whiterose 6 lip 2010, o 01:37

Ahhh uwielbiam psy cierpiące na ADHD :- ) Są takie pełni życia, ahhh ... i wprowadzają do domu sam busz ;- p Przeczytałam wszystkie posty, a najbardziej zadziwiło mnie jak szybko nauczyłaś Rooney'a załatwiać się na dworze! Ja pomimo, że mieszkam w domu z ogródkiem i zawsze wychodziłam z moimi maluchami po jedzeniu, zabawie, spaniu i przy złapaniu psa na gorącym uczynku to miałam z tym wielki problem!!! Każdy po kolej dawał mi z tym popalić i do dziś tego najbardziej się boję hehe ..
Wszystko umarło, kiedy odeszłaś...
Nic nie może powstrzymać płynących łez
Powiedz, skarbie, gdzie popełniłam błąd?
Nic nie może odegnać tego smutku
Ponieważ nic nie jest równe Tobie....
Obrazek
Avatar użytkownika
whiterose
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 lip 2010, o 15:34

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez Assa 31 lip 2010, o 22:22

czmtsz napisał(a):Jest jedna Australijska labradoodlka, ktora po raz pierszy dala znac swojemu Panu o wysokim poziomie cukru we krwi


o to piesek dla mnie ^^ Od 4 lat jestem cukrzykiem ;)

Bardzo mnie ciekawiło poznanie tak wspaniałej rasy Labradoodla. Czytałam historię tej rasy. Czy ona nadal jest nie uznawana za rase przez związek kynologiczny?

To psy stworzone specjalnie dla niewidomych alergików itp. ;)

Gratulacje dla brata Rooney.!
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Assa
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lip 2010, o 05:45
Imię psa: Max (Maxymilian w woli ścisłości)
Rasa psa: Terrierowaty

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez dirdib 9 sie 2010, o 17:13

ja chetnie bede sledzic wasz watek bo mam pod opieka cockerpoo - choc wg jednego moderatoa na dogomania ni moge pisac ze to cockerpoo tylko mam pisac ze to kundel.... :roll: :roll: :roll:

Ciekawa jestem charakteru Rooney
Obrazek
Avatar użytkownika
dirdib
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 12 lut 2009, o 09:15
Lokalizacja: Szwecja/Eslöv

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez czmtsz 13 sie 2010, o 07:49

No niestety, niektorzy ludzie maja klapki na oczach i nie akceptuja niczego poza z gory przyjete zasady. Ja sie nie przejmuje, ja mam labradoodle czy sie to komus podoba czy nie-dla mnie ona jest tej rasy mimo, ze nie ma rodowodu. Tak jak cockerpoo tak i labradoodle i wiele innych maja dobrane nazwy by bylo wiadomo czego mixem sa, i ze nie sa przypadkowym doborem psiakow (jak to u kundelkow byla). Moze jakby ten moderator dogo wyjechal ze swojej nory i otworzyl sie troche na swiat to zmienilby zdanie. Ile ludzi tyle zdan, nie mozna jednak ulegac kazdemu, kto ma inne poglady niz nasze. Ja nie przekonuje do moich pogladow na sile ale i nie znosze jesli ktos mnie do swoich na sile przekonuje. W ten sposob tylko powstaja klotnie a nie rozsadne, na pozione doroslej osoby, dialogi. Pozdrawiam Ciebie i Twojego cockerpoo jak i wszystkich, ktorzy napisali cieple slowa na temat mojej Rooney. Wlasnie wrocilam po dwoch tygodniach nieobecnosci. Mala zarosla i wyglada jak niedzwiadek. Po weekendzie musze znalesc 2 godzinki na strzyzenie by ja do porzadku doprowadzic. Oczywiscie zrobie zdjecie przed i po strzyzeniu i powklejam.
dana
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez dirdib 13 sie 2010, o 22:27

dokladnie, dla mnie to jest i bedzie cockerpoo ladradooodle itp bop to nie sa kundle gdzie nie wiadomo rodzicow. tak jak moj jamnik jst jamnikiem choc nie ma papierow.

no to czekam na zdjecia Rooney:) ja u nas wstawilam troche
Obrazek
Avatar użytkownika
dirdib
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 12 lut 2009, o 09:15
Lokalizacja: Szwecja/Eslöv

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez mrowka456 29 sie 2010, o 08:31

ale fajny futrzak :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez czmtsz 7 gru 2010, o 11:25

Czas na uaktualnienia, gdyz ROONEY ma dzisiaj 1 ROK!!!!!!!

Jest wspanialym psiakiem, wspaniale sie obchodzi z malymi dziecmi, spi na sofie, klatke ma wciaz otwarta ale rzadko do niej zaglda :) Z witaniem gosci jest roznie, Ci znajomi, ktorzy ja ignoruja sa przez nia ignorowani po ktorkiej chwili, Ci co okazuja jej zainteresowanie wiedza, ze nie da im spokoju, bedzie dla nich jak cien :) Wszyscy wiedza jakie sa zasady i kazdy wybiera co lubi:) Na smyczy Rooney chodzi pieknie-z tym ze mamy halti :) Malenka miala pierwsza cieczke, biegala w gaciach przez pare dni byla tez wtedy spokojniejsza. Po cieczce jednak wrocila to swojej pierwotnej natury-bycia wesolym, czasami natrnym nastolatkiem:)
Kilka zdjec z nowa zabawka :) Malutka dzis rano i wczoraj wieczorkiem :)
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Juz czuje powoli Swieta, karpia i pierogi!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez czmtsz 25 gru 2010, o 11:11

Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku ode mnie i od Rooney dla wszystkich psiakow i ich zwariowanych wlascicieli!!! Merry Christmas!
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Re: [czmtsz] Labradoodle Rooney i jej rozwoj:)

Postprzez labradoodle :-) 17 lut 2011, o 11:48

Rooney jest sliczna! :-)
ostatnio znalazlam strone angielskiego labradoodle w Polsce (labradoodle.org.pl), moi rodzice sa zauroczeni i chyba zamieszka z nami taki maly szkrab juz w te wakacje!!!!!!!!
labradoodle :-)
 

Poprzednia strona

Powrót do Przedstaw się (Galeria i powitania)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints