witajcie

Powiedz nam coś o sobie, swoich przyjaciołach, pokaż ich zdjęcia...

Moderator: Moderatorzy

witajcie

Postprzez joanna 8 kwi 2005, o 15:52

witam wszystkich berdzo serdecznie wraz z moja sunia deizi rasy siberian husky.deizi jest ze mna ok tygodnia ma 10 tygodni (hymmm mam z moja sunia narazie klopoty gdyz deizi jest nieufna leje w domu slabo je jest apatyczna no i chyba smutna a na podworku biega jest szczesliwa ale nie podejdzie do mnie w domku nie ruszy sie ze swego koszyka i tak cale dnie)wczesniej mialam dobermanka 14 lat i wcale taki bojazliwy nie byl.trzymajcie kciuki za mnie i za moja sunie aby szybko sie do mnie przyzwyczaila.pozdrawiam.
ps.deizi jest sliczna bialo srebrna i te oczka aniolka niebiesciutki!!!!!!
joanna
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 8 kwi 2005, o 16:41

Witaj, Joanno.

Życzymy wielu wspamniałych lat z Daisy :D

Jedno mnie niepokoi: poszisz, że jest "apatyczna". Czy jakiś lekarz ją widział? Czy była odrobaczana? Czy jest zabezpieczona przeciwko kleszczom?
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

deizi

Postprzez joanna 9 kwi 2005, o 11:30

witaj dziekuje za mile powitanie i przyjecie mnie na ta stronke :)
Pisalam ze jest apatyczna .......tak jest ale tylko w domku jak wejdzie do swojego koszyczka to tam jest az do czasu jak jej chce sie siku albo jak ja wezme na rece i wyprowadze na dwor.na podworku to nie ten piesek bawi sie skacze i udalo jej sie pare razy zaszczekac hahahah :).biega i jest szczeslliwa tak mi sie wydaje ......jest u mnie ponad tydzien i nawet swojej nowej chatki nie zwiedzila :( tylko ten koszyk i spanie a na dworze to nie ten pies.tak deizi ma pierwsze podstawowe szczepienie i jest raz odrobaczona druga tura czeka nas pod koniec kwietnia od pana od ktorego kupywalam moja sunie dostalam ksiazeczke zdrowia pieska.kurcze co ja mam jej dawac jesc sama juz niewiem.wczesniejszy wlasciciel kazal dawac surowa porcje rosolowa ale jej cos to nie idzi wiec zaczelam gotowac i ......tez z wielkim apetytem nie zajada.juz sama niewiem ......mam synka 4 latka za nia przepada chce sie bawic ale ona jest jeszcze bardzo ostrozna nie zdarzylo sie jeszcze aby do kogos z rodziny podeszla sama.kurcze juz sama niewiem czy psiaki tak dlugo sie przyzwyczajaja........chcialabym juz zabrac ja na spacer ale moja deizi boi sie smyczy .......wlasnie od kiedy sie zaczyna uczyc psiaka chodzenia na smyczy......jestem zielona w tym wszystkim a ze wzgledu na synka chcemy aby deizi byla dobrze ulozona.prosze napiszcie mi czym ja ja mam karmic bo......albo ja juz jestem przewrazliwiona albo sie zabardzo zamartwiam.....ale wydaje mi sie ze ona mi schudla.czy moge dawac jej sucha karme czy lepiej gotowac ...a co z mlekiem dawac czy nie????chyba mam duzo dylematow.......:) martwie sie o moja deizi
joanna
 

Postprzez La-cremeria 24 kwi 2005, o 13:11

nie dawaj mleka , ja dalam mojej malamutce ( tez daisy)
melko to zwymiotowala ... bron boze nie dawaj mleka
Eliza&Daisy NA ZAWSZE RAZEM
Obrazek
Avatar użytkownika
La-cremeria
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 24 kwi 2005, o 12:35
Lokalizacja: Drawsko

Postprzez hercia64 24 kwi 2005, o 13:57

Mojej Herci mleko nie szkodzi...
Kocham moją bokserkę Hercie i wszystkie psiaki i konie na świecie!
hercia64
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 kwi 2005, o 13:31
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Ewelina 24 kwi 2005, o 19:23

hercia64 napisał(a):Mojej Herci mleko nie szkodzi...

To moga sobie z Bagim przybić piatkę :)
Pozdrowienia znad morza. Ewelina&Bagi
Avatar użytkownika
Ewelina
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 22:29
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Przedstaw się (Galeria i powitania)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

paw prints