Neutralizator zapachu dla kota

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Neutralizator zapachu dla kota

Postprzez mistle 12 maja 2022, o 09:50

Cześć. Mam dwie trzy miesięczne kotki. I mamy spory problem, ponieważ jedna z nich nie załatwia się do kuwety, chodzi o siusiu. Robi np: obok kuwety na matę lub w innych miejscach takich jak łóżko, dywan, ręczniki, na ubrania. I nie wiemy dlaczego? Masz może jakieś pomysły? Próbowaliśmy z takim specjalnym płynem do psikania do kuwety żeby robiła po tym zapachu niestety nie działa, neutralizator tez nie działa… Kotki mają dwie kuwety, do jednej robią siusiu, a w drugiej kupkę. Proszę o jakieś rady
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Neutralizator zapachu dla kota

Postprzez igloma 12 maja 2022, o 10:30

Jak ja przygarnęłam 3 kociaki mające 9tyg to było podobnie. Kocur ogarniał kuwetę, a dziewczyny sikały gdzie popadnie. Pomogło "ograniczenie miejscA" - miały zamykane dwa pokoje i zostawał im jeden + kuchnia i przedpokój w którym stała kuweta. No i jednak konsekwencja - jak tylko widziałam, że któraś zaczyna przymierzać się do sikania na łóżko czy coś to zanosiłam do kuwety. Teraz już jest wszystko ok, zajęło nam to chyba z miesiąc. A jeśli chcesz usuwać czymś dobrym zapach moczu - bo jednak trzeba, jak kot poczuje ze raz tam zrobił siku to zrobi znowu, to polecam Urine Off. No i jeśli chodzi o zapach w powietrzu świetnie sprawdzają sie neutralizatory zapachu Mascota https://mascota.pl/pl/ Są to świece, które zamówisz tutaj.
Obrazek
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 138
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Re: Neutralizator zapachu dla kota

Postprzez jamnik 17 sie 2022, o 18:27

Niestety nigdy jeszcze takich rzeczy nie próbowałem u siebie i muszę przyznać, ze jak najbardziej z miłą chęcią przetestuję te rzeczy. Sam dokładnie zdaje sobie sprawę z tego jak ważne są akcesoria dla kotów i przede wszystkim ja na ten moment właśnie skupiam się na ich zakupie. Zresztą mojemu kotu to bardzo pasuje.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Neutralizator zapachu dla kota

Postprzez Kapka 28 gru 2022, o 16:29

Na pewno jest to przydatna rzecz,chociaż najważniejsze zeby kotek mial dobrej jakości karmę - np. z Josery bo to podstawia jego zdrowia
Kapka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 16:48
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: kundel


Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints
cron