pytanie

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

pytanie

Postprzez nana 8 lut 2007, o 18:32

Mój chomik ma 4 miesiące, chciała bym mu kupić chomiczkę ale nie wiem czy to dobry pomysł...
nana
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ShihTzu_Suzi 8 lut 2007, o 18:58

Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze raczej nie jest to najlepszy pomysl,ponieważ potem chomiki zaczynają sie rozmnażać i z 2 zrobi ci się ponad 10,a wtedy już nad chomikami,a raczej ich kolejnym możeniem trudno zapanować... Dlatego jeżeli bardzo chcesz mieć 2 chomiki to albo zdecyduj się na drugą klateczkę dla tej panienki,lub kup mu kolegę- moja koleżanka miała dwóch panów i przez całe życie byli do siebie przyjaźnie nastawieni,dopiero gdy osiągnęli sędziwy wiek nagle zaczęli sie gryźć i wogóle neicierpieć. Więc na twoim miejscu pozostałabym przy jednym chomiku
Obrazek
Avatar użytkownika
ShihTzu_Suzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 355
Dołączył(a): 29 gru 2006, o 12:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez szczotek 8 lut 2007, o 20:30

Przy odrobinie trudu, dużej klatce i cierpliwości może się udać :) I radze kupić osobnika tej samej płci.

Ja teraz zaczynam łączenie szczurów. Ne wiem jak chomik, ale szczur to zwierzę stadne i konieczne jest mu toważystwo osobnika tego samego gatunku ;) Mam nadzieję, że mi sie uda zapoznać dziewczyny bez rozlewu krwi :P

I rada: jeżeli klatka będzie za mała to na 100% będzie gryzanina. Wejdz na forum o gryzoniach tam są sposoby łączenia zwierzaków.

Powodzenia i cierpliwości ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Milena5_12 11 lut 2007, o 19:37

Chomiki są z natury samotnikami.
Avatar użytkownika
Milena5_12
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 17 sie 2006, o 13:21
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

paw prints