Kocie wystawy?

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Kocie wystawy?

Postprzez -sznaucerka- 16 lis 2005, o 14:57

Słyszałam ze na wystawach kotów RASOWYCH możnq wystawiać dachowce, czy to prawda?
Jeśli tak, to wydaję mi się to troche dziwne (nie same wystawy bo wiadomo że czamu takie wystawy miały by nie być ci co mają dachowca mają prawo się zabawić) ale czemu tak gdzie jest wyystawa kotów rasowych?
Kochanie..
opuściłeś Mnie
myślisz sobie teraz, że już nie chcę cię
lecz ja zawszę tęsknię
i nigdy nie śpię
Avatar użytkownika
-sznaucerka-
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 397
Dołączył(a): 31 paź 2005, o 20:30
Lokalizacja: Warszawa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 16 lis 2005, o 15:40

Żeby wystawiać koty trzeba być zrzeszonym w związku i osobniki musza być rasowe, tak samo jak psy.

To chyba logiczne, że wystawa musi mieć regulamin i ocena musi przebiegać według tego regulaminu. A z kolei żeby regulamin był ogólnie akceptowany, musi byc sporzadzony przez jakąś instytucję zrzeszającą hodowców.

O ile się orientuję w Polsce są co najmniej dwa silne związki felinologiczne, które organizują wystawy.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez -sznaucerka- 16 lis 2005, o 16:13

ahaś...nie ja tez uważam że muszą być rasowe ale moja koleżanka mówi że nie muszą i ze na forum o ktaqch dowiedziala sie ze oich "rodowodem" jest tam zaświadczenie zdrowia
Kochanie..
opuściłeś Mnie
myślisz sobie teraz, że już nie chcę cię
lecz ja zawszę tęsknię
i nigdy nie śpię
Avatar użytkownika
-sznaucerka-
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 397
Dołączył(a): 31 paź 2005, o 20:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Doris. 16 lis 2005, o 20:38

ja w zeszly roku byla na wystawie kotow- bardzo fajne :D
Doris.
 

Postprzez -sznaucerka- 16 lis 2005, o 20:55

to fajnie, że fajna była. Ja nie miałam okazji, jak byłam mała raz lecz nie wiele pamiętam. Może moje pytanie było głupie ale na serio moja "przyra" przymierza się już do pójścia na taką wystawę bo na jej forum powiedzili jej że można tak wystawiać.Niebędę podawać adresu
Kochanie..
opuściłeś Mnie
myślisz sobie teraz, że już nie chcę cię
lecz ja zawszę tęsknię
i nigdy nie śpię
Avatar użytkownika
-sznaucerka-
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 397
Dołączył(a): 31 paź 2005, o 20:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kiciunia 6 lis 2006, o 20:11

O ile mi wiadomo (zaznaczam jednak , że nie jestem specjalistą w tym zakresie) można wystawiać tylko koty rasowe. Jeżeli jest mowa o dopuszczeniu kotów domowych to rozumieć należy koty rasowe, niespełniające ściśle określonych wymogów(wzorców) danej rasy. Hehe, ale mogę się mylić.
kiciunia
 

Postprzez Ania_Ś 9 lis 2006, o 13:21

Też byłam na takiej wystawie. Jest co roku w Rybniku. Jak zwykle na takich imprezach kto chciał mógł sobie kupić kotka :wink: .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

:)

Postprzez olczanik 6 lip 2007, o 21:23

fajnie by bylo :)
bo przynajmniej kazdy kot bylby inny a nie wystawa rasowych kotow czy psow mis ie to wydaje nuudne bo przywiaza ci 50 sztuk kotow czy psow te samej rasy i wybierz najladneijszego xD a dchowce to od razu latwiejsze zadanie ;)
olczanik
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 22:02
Lokalizacja: z Leżajska


Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints