Króliki

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Lilka 31 sty 2008, o 12:06

mnie też dzis lizał. I obyło się bez gryzienia, bo zawsze jak chcę mu dać ziarenka to wtedy się 'rzuca ale dziś spokojnie i najpierw mnie dziabnął a potem zaczął lizać i ocierać sie o moją rękę.
A może Cię tak gryzie bo jej dawno nie zmieniałeś :?: Mój tak ma jak mu dawno nie zmieniałam to gryzie i ma złe samopuczuci (rozdrażniony)
Psy kochają ponad wszystko, nie ma znaczenia wygląd.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Lilka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 774
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 18:06
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski ( niedaleko Kielc )

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 31 sty 2008, o 12:35

jeżeli chodzi o podściółke to zmieniam jej raz na tydzień czasem dwa razy . Kłade jej podkład drzewny i częściej nie trzeba. To jak jej dam zairenko albo coś takiego to się do mnie przekona
Gość
 

Postprzez Gość 31 sty 2008, o 13:08

po co się odrobaczywia króliki
Gość
 

Postprzez orange_juice 31 sty 2008, o 14:45

Króliki są śliczne, a zajączki jeszcze ładniejsze :*:* gratuluję wszystkim posiadaczom tych zwierzątek :))
Avatar użytkownika
orange_juice
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 121
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:03

Postprzez Noriko 31 sty 2008, o 15:18

Ja swojemu królikowi siano i trociny zmieniam codziennie. Czasami jeśli nie mam czasy (np. w pon.) to zmieniam na drugi dzień. A co liznaia to mam powiedzieć jak do tego doprowadziłam... nie wiem sama. Szczerze to każde zwierzątko, które mam to kocham z całego serca i okazauje to nim :P. Dzisiaj cham mnie ugryzł, bo mu chciałam obciąć pazurki :P, Ogólnie to go głaszcze i co najważniejsze kilka razy dziennie biorę go na ręccę, żeby się nie bał i oswoił się ze mną :P Co by tu jeszcze napisać... nie wiem :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez Gość 31 sty 2008, o 15:50

no właśnie pazurki ja mu jutro obcinam , ale nie sama tylko w dwie osoby ja i jeszcze ktoś. Mój królik dziwny jest nie lubi marcheki a tak to co wy dajecie do jedzenia oprócz suchej paszy ( chodzi mi o jakieś witaminy owoce warzywa)
Gość
 

Postprzez Noriko 31 sty 2008, o 15:53

Pazurki to ja w przednich łapkach sama obicinałam, a juz na tylnych to muszę z mamą :P

A jedzonko: marchewka (wcina tylko wieczorem, bo rano to jakoś nie lubi:P), sałata, kapusta, czasamai pietruszka, i w zime patyki z drzew - ale tylko zimą!
Obrazek
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez Lilka 31 sty 2008, o 16:04

Hm... jabłko (oczywiscie ukrojony plaster ), płatki takie co sie z mlekiem je(tylko bez mleka :!: ),sałata, marchewka.

Muszę to Wam powiedzieć bo nie wytrzymam. W poprzednie wakacje mój króliś był na balkonie (od razu pisze że mieszkam na pierwszym piętrze w bloku ) biegał sobie były różne środki zabezpieczające żeby mi nie spadł. On zawsze ma dużo do zrobienia w nocy to go puściłam. Rano się budzę a tu go nie ma (drzwi od balkonu były uchylone lekko) myślę pewnie wbiegł do pokoju i sie schował pod łóżkiem szukam go po całym domu i nic. Zeszłam wyrzucić śmieci i poszłam z ciekawości pod balkon patrze a tam mój Kubuń leży wystraszony ruszyć sie nie mógł a jak sie ucieszył że mnie zobaczył wzięłam go szybko do domu ( a się troszke puścil tych swoich kupek ze strachu ) musiałam niestety iść do szkoły to wsadzilam go do klatki. Po południu poszliśmy do weterynarza okazało sie, że ma kość miednicową pękniętą i na dodatek od niedawna strasznie oko mu ropiało. Ale już po wszystkim a tam gdzie pisałam że ma 2 lata to przepraszam ma on prawie 4 lata :oops: . Pomyliłam się zawsze mi się wydawalo że ma 2 latka no.
Psy kochają ponad wszystko, nie ma znaczenia wygląd.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Lilka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 774
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 18:06
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski ( niedaleko Kielc )

Postprzez Noriko 31 sty 2008, o 16:14

Tak jabłko też można, nawet gruszkę. Płatków nigdy nie dawałam xD. Możesz także dawać chrupki kukurydziane :D

Nawiasaem mówiąc biedny króliś, ale już wzzystko dobrze??
Obrazek
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez Ewka 31 sty 2008, o 16:15

Lilka napisał(a):Hm... jabłko (oczywiscie ukrojony plaster ),


A po co plaster? Króliki mojego wujka to wcinają w całości :)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Noriko 31 sty 2008, o 16:22

mój musi mieć wszystko pokrojone, całej marchewki nie ruszy - wybredne dziecko
Obrazek
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez Lilka 31 sty 2008, o 17:42

Dokładnie :!:
Ziarenka to je firmy Vitapol a jak ostatnio kupiłam firmy Koliber to przymusem tak to łapał za miskę i rzucał nią w klatce.
A do tych ziarenek to może dlatego że te z Vitapolu maja jakieś dodatki i maja więcej kolorów :roll:
Z królikiem w porządku
Psy kochają ponad wszystko, nie ma znaczenia wygląd.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Lilka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 774
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 18:06
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski ( niedaleko Kielc )

Postprzez Noriko 31 sty 2008, o 18:06

moj tylko je z Vitapolu :P

To dobrze :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez Miłośniczka_zwierząt 1 lut 2008, o 13:33

Mój je tylko vitapol wszystko karme kolby wapieńko. A z animalsa bardzo nie lubi raz mu kupiłam kolby to nawet ich nie ruszyła a dajecie królikom sól dla zwierząt i szepicie króliki a właśnie po co jest odrobaczywianie
Miłośniczka_zwierząt
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 lip 2006, o 23:38
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Noriko 1 lut 2008, o 16:13

Co do szczepienia to zobacze, ale pewnie tak, odrobaczywanie - nie mam pojęcia

Mój królik dzisiaj się skaleczył w łapkę :cry:
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości

paw prints