Chomik

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Chomik

Postprzez Piotrek 16 gru 2005, o 17:37

Więc jak wielu z was wie psa niebede mial narazie.
Wiec chomik jest ok. Chcialbym wiedzieć co mam kupic i czy 16l akwarium wystarczy i co kupic ? Jakiego chomika kupic syryjskiego czy tam jakiego ?? Napewno musi byc miniaturka. Chodzi mi o taką małą liste co musze kupic i ile to kosztuje :D Czekam na wasze rady dziekuje z góry :D
Avatar użytkownika
Piotrek
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 38
Dołączył(a): 19 lis 2005, o 11:28

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Doda1211 16 gru 2005, o 18:27

a co byś powiedział na świniaczka?
mam na myśli świnkę morską ;)
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów

Postprzez Sisi 16 gru 2005, o 19:08

Doda1211 napisał(a):a co byś powiedział na świniaczka?
mam na myśli świnkę morską ;)

Popieram, ja mam 2 świnki morskie( są kochane i łatwo się się oswoiły) bo chomik jest taki ,,dziki'' oczywiście można go oswoić ale z tego co wiem to trudne. Jak nie chcesz świnki morskiej to może królik?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 403
Dołączył(a): 20 lip 2005, o 10:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Rex 17 gru 2005, o 14:51

Ja radziłabym syyjskiego.Są one milsze niz dżungalskie tyle że większe.Ja nie radziłabym trzymać chomika w akwarium.Najlepsze dla chomika są klatki gdyż do kratek w klatce mozna przymocować specjalny kołowrotek bo dla chomików w zależności od wielkości sa mocowane a nie stawiane.
Avatar użytkownika
Rex
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 586
Dołączył(a): 13 sie 2005, o 15:10
Lokalizacja: Psia Kraina

Postprzez Artur-Ciastek 12 mar 2006, o 23:40

mam dwa chomiki syryjski jednego prawie cztery lata a drugiego niedawno jakieś 7 miesięcy temu kupiłem jeszce przed tym drugim miałem mandżura który podobnie jak dungarski jest bardzo dziki i trudny do oswojenia.Chomiki syryjskie w pierwszym dniu brałem na rece i wcale nie protestowały były troche przestraszone ale niegryzły w przeciwieństwie do dżungara którego musiałem brać w grubych skórzanych rekawiczkachwięc polecam ci chomika syryjskiego lecz jest on samotnikiem więc w klatce czy terarium musi być sam jeśli decydujesz się na terarium musi mieć odpowiednią cyrkulacje powietrza z góry w klatce z tym niema problemu ale z klatki wysypuje się ściułka i trzeba ją regularnie sprzątać. A jeśli chodzi o wyposażenie terrarium to nie polecam kołowrotka chomik zabardzo nie będzie wiedział co z nim zrobić wystarczy mu jakać nieruchoma drabinka tunel przez który będzie mógł przechodzi wystarczy rurka od papieru toaletowego i wapno dzięki któremu będzie mógł tępić sobie zęby i sól do lizania która zapewni mu odpowiednią ilaść mikro i makro elementów
Avatar użytkownika
Artur-Ciastek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 lis 2005, o 19:57
Lokalizacja: Zawodzie


Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints