kot niebieski?

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

kot niebieski?

Postprzez arulka 21 sie 2007, o 14:38

mam pytanko odnośnie kota rasy rosyjski niebieski, czy ktoś cokolwiek wie z doświadczenia o tej rasie, gdzie można kupić kocięta i ile one kosztują, i w ogóle, za jakiekolwiek informacje będę wdzięczna :D
Obrazek
Avatar użytkownika
arulka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 83
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 10:48
Lokalizacja: Poznań

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Marysia 21 sie 2007, o 23:06

Poszukaj w necie hodowli, jest ich dosyc sporo.Tez podobaja mi sie koty tej rasy,choc do ulubionych ich nie zaliczam.Bardzo lubie Maine Coon-y,Norweskie lesne ,Brytyjskie(tez sa niebieskie:),persy....Moze zaniedlugo sprawimy sobie kocurka :D .Jesli tak, to bedzie to kot Brytyjski,albo Perski . Obie rasy maja wiele wspolnego ,poza oczywiscie wygladem.Podoba nam sie charakter obu tych ras.Czyli mile usposobienie,tolerowanie innych zwierzat itd.Wyglad stawiamy na drugim miejscu :wink: . A ty dlaczego interesujesz sie akurat ta rasa?
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Anashar 22 sie 2007, o 04:35

Nie wiem czy można tu reklamę robić ale chyba o to chodzi? :wink:

Polecam znajomą hodowlę Cristal Rose - http://cristal-rose.pl

Niedługo nawet będzie miot ;) Jeśli chcesz mogę Ci podać gg do nich, cobyś się mogła wszystkiego dowiedzieć :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez arulka 22 sie 2007, o 07:50

Pasuje mi ich charakter - podobno są spokojne i bardzo przywiązane do właścicieli, oprócz tego są przytulańcami, i są piękne. Wiem że rasa brytyjska jest bardzo podobna pod względem wyglądu tylko bardziej masywna, o charakterze niewiele wiem, narazie tylko rozważam możliwość posiadania kotka tej rasy, a skoro toleruje inne zwierzęta to mojego dzikusa też mam zadzieję zaakceptuje (mówię tu o moim seterze). Poza tym mój mąż nie lubi kotów i oznajmił, że jeśli kiedykolwiek się zdecyduje to tylko na "tego niebieskiego" :roll: :roll:

A jakie dokładnie są różnice między brytyjczykiem a rasą rosyjską?
Obrazek
Avatar użytkownika
arulka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 83
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 10:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez karina 7 lut 2008, o 20:38

Brytyjczyki- wymagają częstszego czesania, mają bardziej zwartą budowę ciała i są spokojniejsze od syberyjskich ( syberyjskie są bardziej żywiołowe). Ponadto większych różnic ani w budowie ani w charakterze nie ma- według autora pewnej książki.
karina
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 23:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Postprzez Ewka 7 lut 2008, o 21:03

No, kot kartuzki jest bardzo podobny do rosyjskiego, tyle że ma złote oczy a nie niebieskie :lol: charakter podobny.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora


Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

paw prints