Kot - największy wróg człowieka ???

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Julinia 18 lis 2007, o 17:16

I jeszcze ryś
Obrazek
I ocelot
Obrazek
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Marysia 18 lis 2007, o 20:54

Gabbana piekny kocurek rasy Selkirk rex z Hodowli Polka Cats*PL :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Ewka 19 lis 2007, o 13:33

Ale śliczne!

Ja i tak jestem zwolenniczką Norweskiego leśnego :)

Śmieszne są York Chocolate :lol:
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Julinia 19 lis 2007, o 15:32

A ja lubie persy i tureckie vany :)
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez Jadzia1 31 sty 2008, o 19:54

Bardzo fajne są syjamy polecam. :)
Avatar użytkownika
Jadzia1
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 874
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 17:55

Postprzez Diana S 2 lut 2008, o 15:58

Jadzia1 napisał(a):Bardzo fajne są syjamy polecam. :)


Tak ładne to one są, ale słyszałam, że potrafią nieźle zajść za skóre...Obrazek
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Ewka 2 lut 2008, o 16:58

Syjamki? Podobno świetne kocie, prawie jak psy :P Pojętne, towarzyskie, lubią chodzić na smyczy ale głośno i donośnie miauczą :)

Długowłosa odmiana syjama to kot balijski - uwielbiam :):)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Jadzia1 2 lut 2008, o 19:54

Ewa wszystko co napisałaś o syjamie to prawda nasz Roki chodzi z nami na spacery i jest bardzo towarzyski .Bardzo lubi jak ktoś nas odwiedza wtedy szybko na kolanka i głaskanie ,a mruczenie oczywiście donośne.Jednak jest to moja ulubiona rasa kota .Diano ja myślę ,że zależy z jakiego miotu kotek pochodzi ,Roki jest moim 2 syjamem bo pierwszy odszedł za tęczowy most oba kotki są super,ale z tego co wiem to mogą zajść za skórę i to niżle są takie co gryzą jak psy po nogach .Więc masz rację,ale się rozpisałam :oops: przepraszm :roll:
Avatar użytkownika
Jadzia1
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 874
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 17:55

Postprzez Ewka 2 lut 2008, o 20:10

No tak. Syjamy w przeszłości polowały, więc właśnie atakiem reagują na ruch :) Ale nie mają chyba złych intencji. Zanim zakochałam się w psach byłam oczywiście kocią maniaczką :) Do dziś pałam do kotów pewnym uczuciem, może to nie jest moja pasja tak jak psy, ale kociaczki są super, uwielbiam tą ich tajemniczość :) Dlatego już postanowiłam, że gdy będę mogła już mieć psa, to wezmę sobie ze schroniska psa i kota (oczywiście przygotuję ich na spotkanie :)), a jak nie to dwa psiaki :)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Diana S 3 lut 2008, o 15:28

Ewka napisał(a): Dlatego już postanowiłam, że gdy będę mogła już mieć psa, to wezmę sobie ze schroniska psa i kota (oczywiście przygotuję ich na spotkanie :)), a jak nie to dwa psiaki :)


I tak trzymać...Obrazek

Mając jednego psa.... zawsze mi właśnie brakowało jeszcze jednego....Obrazek

A i na Zarę patrzyłam, że kiedy ja jestem w pracy nie będzie sama... i będzie się miała do kogo przytulić...Obrazek
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Jadzia1 3 lut 2008, o 19:11

Hej dziewczyny.Ewa dziś byłam na spotkaniu integracyjnym moich piesków z innymi wiesz kogo widziałm :?: Twoją ukochaną rasę pieska one są piękne takie miśki. :) Wracając do kotków to ja myślę ,że chyba złych intencji nie mają , ale do końca nie wiem bo moje kotki tak sie nie zachowują .Ewa masz piękne marzenia życzę spełnienia bo napewno będziesz odpowiedzialnym właścićelem czworonoga. :lol:
Avatar użytkownika
Jadzia1
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 874
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 17:55

Postprzez Ewka 4 lut 2008, o 13:38

Najłatwiej jest mieć dobre podejście :) Opieka nad psem ma być bardziej przyjemnością niż żmudnym obowiązkiem. Oczywiście jest to obowiązek, ale powinniśmy go spełniać ochoczo :) Inaczej psa szybko odstawimy w kąt :evil: Mam nadzieję, że przeniosę te marzenia do rzeczywistości...

Diano, a one tam czasem nie "knują" potajemnie razem? :D Nie rozrabiają wspólnymi siłami? :):)

Syjamy są znane z tego, że to dusze towarzystwa, i że szybko nie odpuszczają :):) Są bardzo aktywne i lubią, gdy im się poświęca czas :) Lubią mieć swojego pana na wyłączność :lol:

Pewnie, że miśki, cudne miśki! A tak nie wiem czy wiesz, ale z małych psów najbardziej podobają mi się cavaliery :):) Bardzo urocze pieski :) Ale nie zbaczajmy z tematu...
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez karina 4 lut 2008, o 15:51

hmm.. wredne koty -nie znam. Moje są przytulaste, mądre, cwane i cudowne. Osobiście marzę o syberyjskim błękitnym.Mój Zygmunt to mieszanka syberyjczyka więc mogę powiedziec, że mam co chciałam. Jeśli chodzi opsy to jestem zdeklarowaną miłośniczką dużych ras. Dużo do kochania, miziania i przytulania :lol:
karina
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 23:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Postprzez Jadzia1 4 lut 2008, o 20:39

Cześć . O kotach można naprawdę dużo piać , ale niewiem czy ktoś będzie czytał .Mogę napisać ,że ja dopiero niedawno dowiedziałam się o przyjażni między dwoma kotami .Moje dwa koty są tego przykładem to kumple na całe życie,fajnie jest obserwować jak razem się bawią ,a potem przytuleni myją się na wzajem i zasypiają. :D
Avatar użytkownika
Jadzia1
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 874
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 17:55

Re: Nienawidzę psów.

Postprzez Asmax 7 lut 2008, o 15:14

wołek napisał(a):WREDNE KOTY !!? WREDNE KOTY ISTNIEJĄ TYLKO W BAJKACH.I TYLKO W BAJKACH DLA DZIECI KOTOPODOBNE STWORZENIA SĄ NA TYLE GŁUPIE,ŻEBY POMAGAĆ PSOM :shock: .NIENAWIDZĘ PSÓW.PIES TO WRÓG.JEDEN Z TAKICH DEBILI ODGRYZŁ MOJEJ UKOCHANEJ KOTECZCE NOGĘ!!!Sobie hodujcie takie bestie,ale ja ich nienawidzę i gdybym miał do wyboru wziąć 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000$
albo zabić za jednym zamachem wszystkie psy na świecie,wybrałbym eksterminację psów,jako akt zemsty za moją kotkę.Za to uwielbiam kotki i gotów bym był oddać za nie życie.Kocham kotki.UWIELBIAM KOTY-NIENAWIDZĘ PSÓW.KOT TO PRZYJACIEL-PIES TO WRÓG. :idea:


Miarkuj słowa :? Nie mam nic do kotów, rozumiem że Ci przykro, ale uważaj co piszesz i pomyśl że dla innych to jest niekoniecznie miłe.

PS: Pogryzł Cię Kiedyś pies? Mnie tak, a i tak kocham psy :roll: Nie chowaj tak długo urazy i to do wszystkich psów. To że zdarzył Się twojej kotce taki przykry wypadek to nie jest wina wzystkich psów na świecie :roll:

PS2: Wybrałbyś jednak tą sume i jestem tego pewien 8)

Edit: Jescze mi się przypomniało.... słyszałeś kiedyś o takich kochanych "koteczkach" jak lwy, tygrysy i pumy?
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

paw prints