sterylizacja kotki

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez kemi7 6 maja 2009, o 10:16

hejo, jestem przed sterylizacją mojej koteczki. Wyżej piszesz że w klinice najlepszej w Poznaniu, możesz ją polecić? Która to?
Dzięki
kemi7
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 6 maja 2009, o 11:23

kolo PLAZY jak sie nie myle ul. Mieszka I
Gość
 

Postprzez Gość 8 maja 2009, o 12:35

Anonymous napisał(a):kolo PLAZY jak sie nie myle ul. Mieszka I


hej wszystkim
Ja wlasnie wczoraj byłam u weterynarza z moja Kicia.Jest po sterlizacji.Sczerze mowiac to chyba juz bym na to wiecej razy nie zdecydowała.Moj kotek bardzo cierpi,i bardzo mnie to martwi.Wczoraj jak wrcilismy od weterynarza,to jeszcze spala.Po jakies godzince sie zaczela wybudzac.Tak bardzo mi jej zal.Dzis od rana wymiotuje,sama woda.Nic nie chce jesc.Moze ktos mi odpowie kiedy rana sie zagoji??Kiedy kotka bedzie tak sprawna jak przed zabiegiem??Jutro jade do weterynarza po antybiotyk.
Gość
 

Postprzez aga3b 22 maja 2009, o 19:34

Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):kolo PLAZY jak sie nie myle ul. Mieszka I


hej wszystkim
Ja wlasnie wczoraj byłam u weterynarza z moja Kicia.Jest po sterlizacji.Sczerze mowiac to chyba juz bym na to wiecej razy nie zdecydowała.Moj kotek bardzo cierpi,i bardzo mnie to martwi.Wczoraj jak wrcilismy od weterynarza,to jeszcze spala.Po jakies godzince sie zaczela wybudzac.Tak bardzo mi jej zal.Dzis od rana wymiotuje,sama woda.Nic nie chce jesc.Moze ktos mi odpowie kiedy rana sie zagoji??Kiedy kotka bedzie tak sprawna jak przed zabiegiem??Jutro jade do weterynarza po antybiotyk.

Sterylizacja chroni kotke przed zbędnym potomstwem, którego to nie mało błąka się po ulicach. Jak dla mnie to idealny pomysł :) Moja kotka również jest po sterylizacji. Kotek przez jakiś czas może leżeć, po narkozie 'śmiesznie chodzić'. Najlepiej kupić dla kotka kołnierz aby rany nie lizała i nie wdarło się jakieś zakażenie! Moja kotka nosiła zamiast kołnierza białe ubranko (wygląda to tak: http://www.psianiol.org.pl/_files/Image ... ata/d3.jpg ) Nie pamiętam po ilu moja kotka wróciła do normalnego funkcjonowania ale wiem,ze nie trwało to jakoś długo!
aga3b
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 19 maja 2009, o 23:38
Lokalizacja: :)

Postprzez takasobieja 22 maja 2009, o 22:56

Moja suka, byla sterylizowana jakis miesiac temu, mielismy dosc sporo zmartwień i problemow. Nie dostala kubraczka, ani niczego... przez ciągle zaglądanie rozeszły się jej szwy, była brzydka dziura w brzuchu... Mimo, ze jej ruch ograniczylismy do siku na smyczy. W ogole się nie ruszała i byla plochliwa... teraz jest juz wszystko dobrze :D suka znowu jest taka jak kiedys :D
Bedzie dobrze! Ale nie chcialabym znowu przez to przechodzić... nie spałam 2dni po jej sterylce, pilnowałam ją, dyszała jak parowóz... i nie spała... I wybudzanie z narkozy... jeju :( chciala a nie mogła... pare godzin :( zgroza...
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Chita 31 maja 2009, o 11:07

ja mialam kastrowanego kota. po kastracji wybudzalam go chomikiem to sie zaczol ruszac. potem dwa dni musialam pilnowac zeby nie skakal po kszeslach z ktorych nie mogl potem zeskoczyc(spadal). potem mialam super kota :D
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Poprzednia strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints
cron