Moje inne pupilki (foto galeria)

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Paulinka 12 wrz 2006, o 12:32

basia_sz napisał(a):Jaki śliczny :!: :D
Mój mąż marzy o koniu, powiedz mi, czy Wy też sprzedajecie koniki :?:
I jaka jest cena żrebaka w wieku odpowiednim na odłączenie od matki :?:

Dziękuje bardzo :)
Niestety koniki zostają u nas :) Narazie są to pierwsze źrebaki, ale kolejne kto wie może będą na sprzedaż chociaż ja bym wszystkie zatrzymała :twisted:
Źrebak powinien byc odstawiony od matki w wieku 6 miesiecy. Ceny za dużego konia są od 2 tyś. a za kuca (ale męża pewnie on nie interesuje) już nawet od 950zł. Wszystko zależy od rasy, wieku i wyglądu konia (w przypadku osób którym nie zależy na życiu konia podaje sie też wage).
Jeżeli chcecie kupić konia polecam miesięcznik Koński Targ, jest tam bardzo duzo ofert z całej polski oraz kilka stron poswięconym życiu koni.

Dziękuje bardzo za miłe opinie i pozdrawiam wszystkich. W najbliższym czasie postaram sie wstawić więcej zdjęć malucha. A tu podaje link do jego galerii:
http://www.konie.yoyo.pl/viewtopic.php? ... sc&start=0
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 12 wrz 2006, o 12:54

No, mój mąż uparcie twierdzi, że kupi sobie konia (warunki mamy, jak najbardziej). Ja go trochę rozumiem, bo mam takie podejście do psów :lol: , ale koń..... :? ja się trochę boję koni....... :oops: są takie.......duże..... :oops:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Paulinka 12 wrz 2006, o 14:03

Konie to przemiłe zwierzaki. Większość moich jest zaprzyjaźniona z psami, kotami. Kuba z Wicherkiem sie świetnie dogaduje.
A konie jeżeli sie je odpowiednio wychowa są bardzo przyjazne. Żaden z moich koników nie kopie a ni nie gryzie. A co do tego że są duże hmm... U moich dziadków jest klacz która ma 180 cm w kłębie i waży 960 kg i jest tak spokojna że stałam na niej (na nogach) :) :twisted:
Podobno koń widzi człowieka dwa razy wiekszego od siebie. Niewiem czy to prawda ale słyszałam o czymś takim.
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Basia_sz 12 wrz 2006, o 16:55

Heh, no zobaczymy :? Jak go będziemy mieć od "małego" to może jakoś uda mi się przezwyciężyć lęk... Tylko, że ten "mały" jest już całkiem duży :roll: :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Paulinka 12 wrz 2006, o 17:30

Możecie też sobie zamówić konika tz. wiedzieć po jakich rodzicach jest źrebak i np. podczas ciąży zarezerwowac sobie maleństwo, a potem jak sie urodzi je odwiedzać. Albo kupić konia który jest spokojny np. 5-7 letniego. :)
Życze udanego wyboru.
P.S: jeżeli chcesz dowiedzieć sie czegos więcej na temat koni zapraszam na www.swiatkoni.bo.pl
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Basia_sz 12 wrz 2006, o 17:40

Chyba jednak zostaniemy przy źrebaku, bo ostatnio przeglądaliśmy jakąś stronę i tam była do kupienia jakaś klacz (przepraszam za słowo "jakaś" :oops: ) chyba miała 7 lat, o ile teraz nie błądzę, i cena wynosiła 7000PLN... :?
To trochę drogo jednak...
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Paulinka 13 wrz 2006, o 15:40

Warto szukać bo naprawde czasmi można trafić na super okazję...
Aktulanie z tego co wiem jest bardzo mało zboża i jest ono bardzo drogie a konie jedzą owies więc ceny cały czas idą w dół...
Ja oglądałam klacz 6 letnią chyba ze źrebakiem ujeżdżoną bardzo dobrze sie na niej jeździło (jak oglądałam to jeździłam). Super spokojna. Koń pierwszy raz mnie widział i sama go czyściłam i lążowałam. Ogłoszenie chyba nadal aktualne. Cena 6000 tyś. do negocjajcji ale właściciel do ręki chce 5300zł.
Treść ogłoszenia:
Właściciel to Sylwester Nałęcz ul kwiatowa 10 miejscowość Sadowa województwo Mazowieckie. tel. 501-615-756
Godiwa rasa sp. 5l 160cm jest do sprzedania wraz ze żebakiem Gufi ma 4 miesiące daje nogi chodzi na uwiązie,jest kochanym pieszczochem tak jak matka.Klacz jest spokojna daje nogi ma miekie chody , chodzi sama w teren nie boji się ruchu ulicznego.
Idealny koń rekreacyjny, rodzinny i do małego sportu.
Koń jest zdrowy nie miał żadnych kontuzi wychowany od żrebaka posiada paszport i książeczkę zdrowia.
cena 5900 do negociaci.
http://i53.photobucket.com/albums/g46/U ... 001846.jpg
http://i53.photobucket.com/albums/g46/U ... 001853.jpg
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Paulinka 26 sty 2007, o 12:40

Zimowe foty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez szczotek 26 sty 2007, o 12:43

Śliczne :D
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez bery-m 26 sty 2007, o 19:31

Rewelacyjne! Ciekawie umaszczony ten pierwszy kuc.
"Pies jest naszym najwierniejszym przyjacielem nie zważając na nasz majątet,fakultety,iloraz inteligencji. Po prostu kocha."M.Kondrat
Avatar użytkownika
bery-m
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 518
Dołączył(a): 11 maja 2006, o 22:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość 27 sty 2007, o 21:16

Fajna gromatka :D
Gość
 

Postprzez bartex 27 sty 2007, o 21:32

super konie ;)
;)
Avatar użytkownika
bartex
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 130
Dołączył(a): 27 sty 2007, o 16:14
Lokalizacja: Wgw

Postprzez Paulinka 27 sty 2007, o 21:55

Szczotek, Bery-m, gość, Bartex dziękuje bardzo, miło mi że moje sierściuchy się Wam podobają :)
Tu fotka z końca Listopada Wicherka:
Obrazek
NA dniach wstawie coś aktualnego.
I moja ulubiona fotka Lobusia:
Obrazek
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez ShihTzu_Suzi 1 lut 2007, o 13:55

Więc przedstawiam moją już 7 letnią kotkę o imieniu Lusia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oraz dwójkę jej słodkich dzieci,które obecnie wyrosły na duże śliczne kociaki i mieszkają u nowych właścicieli:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
ShihTzu_Suzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 355
Dołączył(a): 29 gru 2006, o 12:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Atena 1 lut 2007, o 14:18

Obrazek

łomatko, ale słodki Obrazek
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints
cron